X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

PREMIER LEAGUE

Λίβερπουλ - Γιουνάιτεντ: Ο Μανέ έφυγε τετ α τετ και ο διαιτητής σφύριξε λήξη του ημιχρόνου

Η στιγμή που ο Σακίρι δίνει στον Μανέ και ο διαιτητής Πολ Τίρνεϊ σφυρίζει τη λήξη του ημιχρόνου PRINT SCREEN VIDEO

Στο 45:54 ο Μανέ θα έβγαινε σε θέση τετ α τετ με τον Ντε Χέα από πάσα του Σακίρι και παρότι δεν είχε συμπληρωθεί το ένα λεπτό καθυστερήσεων, ο διαιτητής Πολ Τίρνεϊ αποφάσισε να σφυρίξει τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου. (VIDEO)

Ένα λεπτό καθυστερήσεων θα παιζόταν στο Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για το πρώτο ημίχρονο. Στο 45:54 ο Σακίρι τροφοδότησε τον Μανέ, ο οποίος πετάχτηκε στην πλάτη του Μαγκουάιρ και θα έφευγε σε θέση α τετ με τον Ντε Χέα.

Ο διαιτητής Πολ Τίρνεϊ, ωστόσο, αποφάσισε να σφυρίξει τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου, προκαλώντας τις αντιδράσεις των "κόκκινων".