X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ισόπαλος ο Πανιώνιος με τον Απόλλωνα

Ισόπαλος με 1-1 αναδείχθηκε ο Πανιώνιος με τον Απόλλωνα Σμύρνης σε φιλική αναμέτρηση στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης. Ο Κούρντι το γκολ των "κυανέρυθρων" και ο Διαμαντίδης των φιλοξενούμενων

Ισόπαλος με 1-1 αναδείχθηκε ο Πανιώνιος με τον Απόλλωνα Σμύρνης σε φιλική αναμέτρηση στο γήπεδο της Νέας Σμύρνης.

Για την "κυανέρυθρη" ομάδα το γκολ πέτυχε στο 36ο λεπτό ο Κούρντι, ενώ για τον Απόλλωνα ισοφάρισε στο 55' ο Διαμαντίδης.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Πανιώνιος είχε αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει παραπάνω από ένα γκολ, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο η κυριότερη ευκαιρία που έκανε ήταν στο 85' με την κεφαλιά του Ζυγογιάννη να φεύγει άουτ.

Πανιώνιος: Σιδεράκης, Κούρντι, Λαμπρόπουλος, Κοντοχρήστος, Αυλωνίτης, Γιαννούλης, Μιλοβάνοβιτς, Σάμαρης, Ντούνης, Οκόγιε, Καμπάνταης.

Αγωνίστηκαν και οι Ανέστης, Σπυρόπουλος, Κούρος, Ζυγογιάννης, Βλάχος, Σμυρλής, Σπανός, Μπούζας.

Απόλλων: Κοττάρας, Χατζηζήσης, Χιτζίδης, Δεληζήσης, Ιασωνίδης, Τσεμπερίδης, Καμαρά, Διαμαντίδης, Διαμαντής, Κατσίκης, Μαντάς.

Αγωνίστηκαν και οι Αθανασίου, Κρουσταλλέλης, Δημογιάννης, Κυργιάς, Ντουτσαρλίδης, Κωνσταντίνου, Καραχάλιος, Τομαράς, Τσιλιγκίρης.