Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΠΑΟΚ

Γκάρι Ροντρίγκες, δήμιος του Παναθηναϊκού

Ροντρίγκες ACTION IMAGES PRESS AGENCY

Ο Γκάρι Ροντρίγκες από το Πράσινο Ακρωτήρι έχει βρει απέναντι του τρεις φορές τον... πράσινο Παναθηναϊκό έχοντας συμμετοχή και στα πέντε γκολ του αήττητου ΠΑΟΚ (VIDEOS)!

Ο ΠΑΟΚ πήρε το αποτέλεσμα που ήθελε στην Τούμπα απέναντι στον Παναθηναϊκό (1-1) και τερμάτισε στην πρώτη θέση των playoffs, που δίνει τη δυνατότητα συμμετοχής στα προκριματικά του Champions League για την ερχόμενη περίοδο.

"Χρυσός" σκόρερ για τον δικέφαλο ο Γκάρι Ροντρίγκες, ο οποίος με πανέμορφο σουτ στο 17ο λεπτό νίκησε τον Στιλ και άνοιξε το δρόμο για τα... αστέρια.

Ο 26άχρονος άσος μετράει τρεις συμμετοχές απέναντι στον Παναθηναϊκό φέτος και με αυτόν στην ενδεκάδα ο ΠΑΟΚ μετρά δυο ισοπαλίες και μία νίκη.

Το εντυπωσιακό στην όλη υπόθεση, όμως, είναι πως ο Ροντρίγκες έχει συμμετοχή και στα πέντε γκολ του δικέφαλου! Συγκεκριμένα μετρά 2 γκολ, 2 ασίστ και ένα κερδισμένο πέναλτι!