X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

Απόλλων Σμύρνης - Βόλος: Δύο γκολ σε δύο λεπτά και 1-3 η αναμέτρηση στη Ριζούπολη

Φάση από την αναμέτρηση Απόλλων Σμύρνης - Βόλος | 19 Σεπτεμβρίου 2021 IN TIME SPORTS

Βόλος και Απόλλων Σμύρνης πέτυχαν δύο γκολ σε δύο λεπτά με την ομάδα της Μαγνησίας να σκοράρει πρώτη για το 0-3 με τον Μπαρτόλο και τον Απόλλωνα Σμύρνης να μειώνει σε 1-3 με κεφαλιά του Ιωαννίδη.

Δύο γκολ σε δύο λεπτά πέτυχαν Βόλος και Απόλλων Σμύρνης με το σκορ να διαμορφώνεται σε 1-3 με τη συμπλήρωση 65' λεπτών αγώνα στη Ριζούπολη.

Αρχικά στο 63' ο Μπαρτόλο έκανε ωραία ενέργεια και με όμορφο σουτ νίκησε τον Βέρχουλστ για να γράψει το 0-3 για την ομάδα του Βόλου.

Δύο λεπτά αργότερα στο 65' ο Ιωαννίδης με ωραία κεφαλιά μετά από σέντρα από τα δεξιά μείωσε σε 3-1 ενώ αυτό ήταν το πρώτο γκολ του Απόλλωνα τη φετινή σεζόν.