X

Σεβόμαστε την ιδιωτικότητά σας

ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Απίστευτος "κεραυνός" του Μπερναμπέι στο Λανούς - Μοντεβιδέο Γουόντερερς

Ο 22χρονος αμυντικός της Λανούς, Αλεχάνδρο Μπερναμπέι, έπιασε ένα τρομερό σουτ έξω από την περιοχή και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της Μοντεβιδέο Γουόντερερς στον αγώνα για το Copa Sudamericana.

Μια απίθανη γκολάρα σημείωσε ο 22χρονος αμυντικός της Λανούς, Αλεχάνδρο Μπερναμπέι, στον αγώνα με τη Μοντεβιδέο Γουόντερερς για τη φάση των ομίλων του Copa Sudamericana. Στο 84ο λεπτό εξαπέλυσε μια αριστερή βολίδα και η μπάλα καρφώθηκε στα δίχτυα του αντίπαλου γκολκίπερ που δεν μπορούσε να κάνει το παραμικρό. Βέβαια, ακολούθως έγινε τρομερή ανατροπή με δύο γκολ για τη Γουόντερερς που πανηγύρισε τη νίκη με σκορ 2-1.