Το πρόγραμμα και οι ώρες του "Top-16"
Η Ευρωλίγκα ανακοίνωσε το πρόγραμμα με τις ώρες του "Top-16" της Ευρωλίγκας. Διαβάστε αναλυτικά...
Η Ευρωλίγκα ανακοίνωσε τις ώρες που θα διεξαχθούν τα παιχνίδια από την 1η μέχρι την 5η αγωνιστική της "Top-16".
Ο Παναθηναϊκός, λοιπόν στην πρεμιέρα του στην δεύτερη φάση απέναντι στην Μιλάνο θα παίξει στις 19 Ιανουαρίου στις 21:45, ενώ ο Ολυμπιακός στις 18 Ιανουαρίου θα αναμετρηθεί με την ΤΣΣΚΑ (20:45).
Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγ. 18-19 Ιανουαρίου
Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (18/01, 20:45)
Εφές - Γαλατάσαραϊ (19/01, 20:30)
Μάλαγα - Ρεάλ Μαδρίτης (19/01, 21:45)
Σιένα - Μπιλμπάο (18/01, 21:45)
Ούνιξ - Φενέρ (18/01, 18:00)
Μιλάνο - Παναθηναϊκός (19/01, 21:45)
Μπαρτσελόνα - Καντού (19/01, 21:45)
Ζαλγκίρις - Μακάμπι Τελ Αβίβ (19/01, 19:45)
2η αγ. 25-26 Ιανουαρίου
Γαλατάσαραϊ - Ολυμπιακός (26/01, 20:30)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Εφές (25/01, 21:15)
Μπιλμπάο - Μάλαγα (25/01, 21:30)
Ρεάλ Μαδρίτης - Σιένα (26/01, 21:45)
Παναθηναϊκός - Ούνιξ (25/01, 20:45)
Φενέρ - Μιλάνο (25/01, 20:00)
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Μπαρτσελόνα (26/01, 21:45)
Καντού - Ζαλγκίρις (25/01, 21:45)
3η αγ. 1-2 Φεβρουαρίου
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Γαλατάσαραϊ (1/02, 18:15)
Ολυμπιακός - Εφές (1/02, 20:45)
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπιλμπάο (1/02, 21:45)
Μάλαγα - Σιένα (2/02, 21:45)
Φενέρ - Παναθηναϊκός (2/02, 20:00)
Ούνιξ - Μιλάνο (1/02, 18:00)
Καντού - Μακάμπι Τελ Αβίβ (2/02, 21:45)
Μπαρτσελόνα - Ζαλγκίρις (2/02, 21:45)
4η αγ. 8-9 Φεβρουαρίου
Γαλατάσαραϊ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας (9/02, 20:00)
Εφές - Ολυμπιακός (8/02, 20:30)
Μπιλμπάο - Ρεάλ Μαδρίτης (8/02, 21:30)
Σιένα - Μάλαγα (9/02, 21:45)
Παναθηναϊκός - Φενέρ (9/02, 21:45)
Μιλάνο - Ούνιξ (8/02, 21:45)
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Καντού (9/02, 21:05)
Ζαλγκίρις - Μπαρτσελόνα (9/02, 19:45)
5η αγ. 22-23 Φεβρουαρίου
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ολυμπιακός (22/02, 18:15)
Γαλατάσαραϊ - Εφές (22/02, 20:30)
Ρεάλ - Μάλαγα (23/02, 21:45)
Μπιλμπάο - Σιένα (22/02, 20:00)
Φενέρ - Ούνιξ Καζάν (22/02, 21:45)
Παναθηναϊκός - Μιλάνο (23/02, 22:00)
Καντού - Μπαρτσελόνα (23/02, 21:45)
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ζαλγκίρις (23/02, 21:05)
6η αγ. 29-01 Μαρτίου (δεν έχουν ανακοινωθεί οι ώρες)
Ολυμπιακός - Γαλατάσαραϊ
Εφές - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μάλαγα - Μπιλμπάο
Σιένα - Ρεάλ Μαδρίτης
Ούνιξ Καζάν - Παναθηναϊκός
Μιλάνο - Φενέρ
Μπαρτσελόνα - Μακάμπι Τελ Αβίβ
Ζαλγκίρις - Καντού