VIRAL

Σέφιλντ Γ. - Άρσεναλ: Ο Χέντερσον παραλίγο να σκοράρει από τη μία εστία στην άλλη

Στο 56ο λεπτό του προημιτελικού μεταξύ της Σέφιλντ Γιουνάιτεντ και της Άρσεναλ, ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων, Ντιν Χέντερσον παραλίγο να σκοράρει από τη μία εστία στην άλλη. (VIDEO)

Ο Ντιν Χέντερσον λίγο έλειψε να πετύχει το γκολ της χρονιάς για τη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ στον προημιτελικά του Κυπέλλου Αγγλίας με αντίπαλο την Άρσεναλ.

Ο Άγγλος τερματοφύλακας, στο 56ο λεπτό της αναμέτρησης κι ενώ το σκορ ήταν 0-1 υπέρ των "κανονιέρηδων", έκανε τη βαθιά μπαλιά από τη μία εστία στην άλλη, με την μπάλα να περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Εμιλιάνο Μαρτίνες.