VIRAL

Οπαδός της Νιούκαστλ χτύπησε από το σημαιάκι του κόρνερ στην βουβωνική χώρα!

Μετά το γκολ της Νιούκαστλ στο 94' απέναντι στην Τσέλσι, κατά την διάρκεια των ξέφρενων πανηγυρισμών οπαδός των γηπεδούχων χτύπησε από το σημαιάκι του κόρνερ στην βουβωνική χώρα! (VIDEO)

Η Νιούκαστλ πανηγύρισε μια απίθανη νίκη απέναντι στην Τσέλσi (1-0), με γκολ που σημείωσε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Αντιλαμβάνεστε ότι ακολούθησε πανικός κατά την διάρκεια των ξέφρενων πανηγυρισμών!

Το γκολ προήλθε από το μοναδικό κόρνερ που κέρδισαν σε όλο το ματς οι "καρακάξες", με τον Χέιντεν να πιάνει την κεφαλιά και να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Κέπα.

Εν συνεχεία, κατά την διάρκεια των πανηγυρισμών, ο Ρίτσι κλώτσησε με δύναμη το σημαιάκι, αυτό έφυγε από τη θέση του και βρήκε οπαδό των γηπεδούχων στην... ευαίσθητή του περιοχή, προκαλώντας του οξύ πόνο, όπως είναι λογικό!