VIRAL

Ο... χορός της βροχής από την Πέτκοβιτς!

Στον αγώνα της Πέτκοβιτς με την Μπένσιστς υπήρχε διάλειμμα δύο λεπτών λόγω βροχής και η Γερμανίδα τενίστρια είπε να το ρίξει στον χορό. Συμμετείχε ο διαιτητής, ενώ στο... πάρτι μπήκε και η Ελβετίδα. (VIDEO)

Ο αγώνας της Αντρέα Πέτκοβιτς με την Μπελίντα Μπένσιστς είχε διακοπεί για λίγα λεπτά εξαιτίας βροχής. Αυτό ουδόλως πτόησε την Γερμανίδα, η οποία εκμεταλλεύτηκε το διάλειμμα και άρχισε να χορεύει. Κανονικά όμως, δεν κουνιόταν απλά...

Η Πέτκοβιτς ανάγκασε ακόμα και τον διαιτητή να συμμετέχει ως παρτενέρ της, ενώ κάποια στιγμή την βοήθησε σε μια φιγούρα και η αντίπαλός της. Μέχρι εκεί τη στιγμή, η Μπέντσιτς είχε πάρει το πρώτο σετ με 6-3, ενώ είχαν παιχτεί τρία γκέιμ στο δεύτερο.

Επίσης, στο χορό μπήκε και ο κόσμος, ο οποίος βρισκόταν στις εξέδρες για να παρακολουθήσει αγώνα τένις και είδε και χορευτικές φιγούρες. Δείτε και θα καταλάβετε...