Το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου

Αυτό το Σαββατοκύριακο είναι γεμάτο δράση που χορταίνει και τον πλέον απαιτητικό σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ. Δείτε αναλυτικά τις τηλεοπτικές μεταδόσεις για το διήμερο 24-25 Νοεμβρίου.

Μετά τη διακοπή για τις υποχρεώσεις των εθνικών ομάδων στο Nations League, η δράση στα εθνικά πρωταθλήματα αρχίζει και πάλι και το ενδιαφέρον των φανατικών της ασπρόμαυρης και της πορτοκαλί "στρογγυλής Θεάς" αυξάνεται κατακόρυφα, με σούπερ ματς για όλα τα γούστα.

Το Σάββατο (24/11) η Super League επιστρέφει μετά τη διακοπή για τις υποχρεώσεις των εθνικών ομάδων στο Nations League, με πρώτο - χρονικά - ματς τη μάχη του Παναθηναϊκού με τον Απόλλωνα Σμύρνης στο ΟΑΚΑ (16:00).

Η ημέρα κλείνει με το ντέρμπι Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα στη La Liga στις 21:45, την ίδια ώρα που θα γίνει σέντρα και στον δεύτερο τελικό του Copa Libertadores ανάμεσα σε Ρίβερ Πλέιτ και Μπόκα Τζούνιορς, στο ματς που θα κριθεί και ο τίτλος.

Από το πρόγραμμα της Κυριακής (25/11) ξεχωρίζουν η αναμέτρηση του - δεύτερου στη βαθμολογία της Super League - Ατρόμητου με τον Ολυμπιακό στο Περιστέρι (19.00), αλλά και το μπασκετικό Clasico ανάμεσα σε Μπαρτσελόνα και Ρεάλ Μαδρίτης στις 20.15

Σάββατο 24 Νοεμβρίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14.00 Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander(COSMOTE SPORT2HD)

14.00 Ντάρμσταντ - Κολονία, Bundesliga 2 (COSMOTE SPORT7HD)

14:30 Ρόδεραμ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Championship (Novasports1HD)

16.00 Παναθηναϊκός - Απόλλων Σμύρνης, Super League (ΕΡΤ HD)

16:00 Ουντινέζε - Ρόμα, Serie A (Novasports2HD)

16.30 Μπάγερν Μονάχου - Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga (COSMOTE SPORT2HD)

16.30 Μάιντς - Ντόρτμουντ, Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Χόφενχαϊμ, Bundesliga (COSMOTE SPORT7HD)

16.30 Άουγκσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga (COSMOTE SPORT8HD)

16.30 Βόλφσμπουργκ - Λειψία, Bundesliga (COSMOTE SPORT9HD)

17.00 Γουότφορντ - Λίβερπουλ, Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

17:00 Στόουκ - ΚΠΡ, Championship (Novasports3HD)

17:15 Aστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ, Super League (Novasports1HD)

17.15 Βαλένθια - Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander (COSMOTE SPORT5HD)

18:00 Παρί Σεν Ζερμέν - Τουλούζ, Ligue 1 (Novasports4HD)

18:00 Χάρτμπεργκ - Σάλτσμπουργκ, Αυστριακό πρωτάθλημα (Novasports5HD)

19.00 Παναιτωλικός - ΑΕΚ, Super League (ΕΡΤ HD)

19:00 Γιουβέντους - ΣΠΑΛ, Serie A (Novasports3HD)

19.30 Τότεναμ -Τσέλσι, Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

19.30 Ουέσκα-Λεβάντε, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

19.30 Σάλκε - Νυρεμβέργη, Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

19:30 Μπρέντα - Άγιαξ, Eredivisie (Novasports1HD)

19:30 ΠΑΟΚ - Ξάνθη, Super League (Novasports2HD)

21:00 Καέν-Μονακό, Ligue 1 (Novasports3HD)

21:30 Ίντερ - Φροζινόνε, Serie A (Novasports1HD)

21.45 Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

21.45 Ρίβερ Πλέιτ - Μπόκα Τζούνιορς, τελικός Copa Libertadores (OPEN TV)

21:45 Αϊντχόφεν - Χερενφέιν, Eredivisie (Novasports4HD)

ΜΠΑΣΚΕΤ

15.45 Προμηθέας - Κύμη, Basket League (ΕΡΤ Play2)

15.45 Ρέθυμνο - Χολαργός, Basket League (ΕΡΤ Play1)

17.00 Ζενίτ - Ζιέλονα Γκόρα, VTB United League, Regular Season (COSMOTE SPORT4HD)

18.00 Περιστέρι - Λαύριο, Basket League (ΕΡΤ2)

21.30 Γκραν Κανάρια - Εστουντιάντες, ACB Liga Endesa (COSMOTE SPORT9HD)

ΑΛΛΑ

11.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

14.50 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές (COSMOTE SPORT5HD)

 

Κυριακή 25 Νοεμβρίου

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13.00 Μπιλμπάο - Χετάφε, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

13:30 Πάρμα - Σασουόλο, Serie A (Novasports1HD)

14:00 Άστον Βίλα - Μπέρμιγχαμ, Championship (Novasports2HD)

14.30 Ντιναμό Δρέσδης - Ίνγκολσταντ, Bundesliga 2 (COSMOTE SPORT7HD)

15.30 Μπόρνμουθ - Άρσεναλ, Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

15:30 Φέγενορντ - Χρόνιγκεν, Eredivisie (Novasports5HD)

16:00 Νάπολι - Κιέβο Βερόνα, Serie A (Novasports1HD)

16:00 Μπολόνια - Φιορεντίνα, Serie A (Novasports3HD)

16:00 Έμπολι - Αταλάντα, Serie A (Novasports4HD)

16.30 Φράιμπουργκ - Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

17.15 Σεβίλη - Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός, Super League (Novasports2HD)

18.00 Γουλβς - Χάντερσφιλντ, Premier League (COSMOTE SPORT1HD)

19.00 Ατρόμητος - Ολυμπιακός, Super League (ΕΡΤ HD)

19.00 Γκλάντμπαχ - Ανόβερο, Bundesliga (COSMOTE SPORT3HD)

19:00 Λάτσιο - Μίλαν, Serie A (Novasports3HD)

19.30 Εσπανιόλ - Τζιρόνα, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

19:30 ΟΦΗ - Άρης, Super League (Novasports1HD)

21:30 Τζένοα - Σαμπντόρια, Serie A (Novasports2HD)

21.45 Βιγιαρεάλ-Μπέτις, LaLiga Santander (COSMOTE SPORT2HD)

22:00 Αμιάν - Μαρσέιγ (Ligue 1) (Novasports3HD)

 

ΜΠΑΣΚΕΤ

03.00 Oklahoma City Thunder - Denver Nuggets, NBA (COSMOTE SPORT4HD)

14.15 Μπεσίκτας - Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League (COSMOTE SPORT9HD)

15.00 ΑΕΚ - Ήφαιστος Λήμνου, Betshop Basket League (COSMOTE SPORT4HD)

16.30 Τόφας - Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League (COSMOTE SPORT8HD)

20.15 Μπαρτσελόνα  - Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa (COSMOTE SPORT7HD)

22.30 Los Angeles Lakers - Orlando Magic, NBA (COSMOTE SPORT4HD)

 

ΑΛΛΑ

14.45 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX, Αγώνας (COSMOTE SPORT5HD)

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ