Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Κυριακή γεμάτη ντέρμπι
Τέσσερα μεγάλα ντέρμπι συμπεριλαμβάνονται στο τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής (11/11) και θα καθηλώσουν όλους τους φίλους του ποδοσφαίρου.
Ένα γεμάτο τηλεοπτικό πρόγραμμα περιμένει όλους τους φίλους του αθλητισμού την Κυριακή (11/11), αφού πέρα από το δικό μας αιώνιο ντέρμπι ανάμεσα στον Ολυμπιακό και τον Παναθηναϊκό έχουμε σπουδαία ματς και σε άλλα πρωταθλήματα.
Καιρού επιτρέποντος η Μπόκα θα αντιμετωπίσει τη Ρίβερ στο ματς που αναβλήθηκε, ενώ στο ντέρμπι του Μάντσεστερ η Σίτι φιλοξενεί τη Γιουνάιτεντ. Μεγάλο ματς έχουμε και στην Ιταλία όπου η Μίλαν αντιμετωπίζει τη Γιουβέντους.
Δείτε τις κορυφαίες αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Super League
15:00 ΑΕΚ - Ατρόμητος Novasports 2HD
17:15 ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός Novasports 3HD
19:00 Λαμία - Αστέρας Τρίπολης ΕΡΤ1
19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός Novasports 1HD
Football League
15:00 Απόλλων Λάρισας - Παναχαϊκή ΕΡΤ3
Αγγλία
14:00 Λίβερπουλ-Φούλαμ COSMOTE SPORT 1 HD
16:15 Τσέλσι-Έβερτον COSMOTE SPORT 1 HD
18:30 Μάντσεστερ Σίτι-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ COSMOTE SPORT 1 HD
Τελικός Copa Libertadores
21:00 Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ OPEN TV
Ισπανία
13:00 Αλαβές-Ουέσκα COSMOTE SPORT 2 HD
17:15 Μπαρτσελόνα-Μπέτις COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Σεβίλη-Εσπανιόλ COSMOTE SPORT 4 HD
21:45 Θέλτα-Ρεάλ Μαδρίτης COSMOTE SPORT 2 HD
Ιταλία
13:30 Αταλάντα - Ίντερ Novasports 1HD
16:00 Έμπολι - Ουντινέζε Novasports 24 HD
16:00 Ρόμα - Σαμπντόρια Novasports 4HD
19:00 Σασουόλο - Λάτσιο Novasports 2HD
21:30 Μίλαν - Γιουβέντους Novasports 2HD
Γερμανία
16:30 Λειψία-Λεβερκούζεν COSMOTE SPORT 3 HD
19:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Σάλκε COSMOTE SPORT 3 HD
Γαλλία
18:00 Μαρσέιγ - Ντιζόν Novasports 5HD
22:00 Μονακό - Παρί Σεν Ζερμέν Novasports 3HD
Αυστρία
18:00 Αούστρια Βιέννης - Σάλτσμπουργκ Novasports 4HD
Ολλανδία
15:30 Εξέλσιορ - Άγιαξ Novasports 1HD
Πορτογαλία
19:30 Τοντέλα-Μπενφίκα COSMOTE SPORT 4 HD
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Σάβες COSMOTE SPORT 7 HD
ΜΠΑΣΚΕΤ
Basket League
16:00 Περιστέρι - Ηφαιστος Λήμνου ΕΡΤ HD
17:00 Ολυμπιακός-Λαύριο Aegean Cargo COSMOTE SPORT 4 HD
VTB United League
16:30 Λοκομοτίβ Κουμπάν-ΤΣΣΚΑ Μόσχας COSMOTE SPORT 9 HD
TBF Basketball Super League
19:00 Μπαχτσεσεχίρ-Φενερμπαχτσέ COSMOTE SPORT 7 HD
ACB Liga Endesa
20:30 Φουενλαμπράδα-Ρεάλ Μαδρίτης COSMOTE SPORT 9 HD
NBA
22:30 Detroit Pistons-Charlotte Hornets COSMOTE SPORT 4 HD
Handball Premier
17:00 ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- Aερωπός Έδεσσας ΕΡΤ3
Bundesliga Χάντμπολ
17:00 Κίελο-Γκέπινγκεν COSMOTE SPORT 7 HD
Formula 1
18:45 FORMULA 1 GRANDE PREMIO HEINEKEN DO BRASIL COSMOTE SPORT 5 HD
19:10 FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ ΕΡΤ2
NFL
20:00 Bengals - Saints FOX Sports
Δείτε εδώ το τηλεοπτικό πρόγραμμα στην ειδική ενότητα του Sport24.gr.
Photo credits: AP Photo/Natacha Pisarenko