ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ / ΦΙΛΙΚΟ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Τάσος Χατζηγιοβάνης άνοιξε το σκορ στο φιλικό του Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό με αριστερό πλασέ, μετά την εξαιρετική ασίστ του Γιάννη Μπουζούκη (VIDEO).

Ο Τάσος Χατζηγιοβάνης άνοιξε το σκορ στο φιλικό του Παναθηναϊκού με τον Λεβαδειακό. Ο εξτρέμ του "τριφυλλιού" ήταν αυτός που έστειλε την μπάλα στα δίχτυα στο 27ο λεπτό της αναμέτρησης, μετά την εξαιρετική ασίστ του Γιάννη Μπουζούκη.

Αφού πρώτα είδε τον βοηθό διαιτητή να ακυρώνει το γκολ που στο 17', δέκα λεπτά αργότερα σκόραρε... νομότυπα και έγραψε το 1-0 του Παναθηναϊκού στο "Ελ Πάσο".