ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018

Spain's Nacho scores his side's third goal during the group B match between Portugal and Spain at the 2018 soccer World Cup in the Fisht Stadium in Sochi, Russia, Friday, June 15, 2018. (AP Photo/Frank Augstein) AP PHOTO/FRANK AUGSTEIN

Τρία λεπτά μετά την ισοφάριση του Ντιέγκο Κόστα, ο Νάτσο με ασύλληπτο σουτ έξω από την περιοχή έστειλε τη μπάλα στο δεξί δοκάρι και στα δίχτυα του Ρούι Πατρίσιο, κάνοντας το 3-2 για την Ισπανία κόντρα στην Πορτογαλία. (VIDEO)

Στα πρώτα λεπτά του αγώνα υπέπεσε σε πέναλτι, το οποίο εκτέλεσε εύστοχα ο Κριστιάνο. Στο 58' με φανταστικό σουτ έξω από την περιοχή έκανε το 3-2. Ο Ισπανός δεξιός μπακ δεν άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης στον Ρούι Πατρίσιο, στέλνοντας τη μπάλα στο δεξί δοκάρι και στα δίχτυα.

Δείτε πώς η Ισπανία σημείωσε το 3-2 απέναντι στην Πορτογαλία, στο σπουδαίο ντέρμπι του 2ου ομίλου του Παγκοσμίου Κυπέλλου.

AP Photo/Frank Augstein

Ήρθε η ώρα να απολαύσεις το Παγκόσμιο Κύπελλο! Πορτογαλία - Ισπανία με 300+ ειδικά στοιχήματα και προσφορά*-έκπληξη στο Stoiximan.gr (*ισχύουν όροι & προϋποθέσεις)