PREMIER LEAGUE

Τσέλσι - Νόριτς: Ο Τζέιμς έφυγε στην πλάτη του Γιαννούλη και με ωραίο σκάψιμο έκανε το 3-0

Ο Ρις Τζέιμς σκοράρει κόντρα στη Νόριτς
Ο Ρις Τζέιμς σκοράρει κόντρα στη Νόριτς PHOTO CREDITS: PRINT SCREEN / GLOMEX

Η Τσέλσι πέτυχε και τρίτο γκολ στην αναμέτρηση με τη Νόριτς, με τον Ρις Τζέιμς να φεύγει στην πλάτη του Γιαννούλη και με ωραίο σκάψιμο να την στέλνει στα δίχτυα στο 42ο λεπτό.

Η Τσέλσι αναμετρήθηκε με τη Νόριτς στο Στάμφορντ Μπριτζ για την ένατη αγωνιστική της Premier League, με τους παίκτες του Τόμας Τούχελ να έχουν ένα εύκολο πρώτο ημίχρονο.

Αρχικά πήραν προβάδισμα στο σκορ στο 8' με τον Μάουντ και δέκα λεπτά μετά με τον Χάντσον - Οντόι, με τον Τζέιμς να ανεβάζει τον δείκτη του σκορ στο 3-0, στο 43ο λεπτό. Ο Άγγλος ακραίος αμυντικός έφυγε στην πλάτη του Γιαννούλη στην περιοχή και με καταπληκτικό σκάψιμο την έστειλε στα δίχτυα.