CHAMPIONS LEAGUE

Κράσνονταρ - Τσέλσι: Ο Χάντσον-Οντόι έκανε το 0-1

Ο Χάντσον-Οντόι πραγματοποιεί σουτ για το 0-1 στην αναμέτρηση της Κράσνονταρ με την Τσέλσι για το Champions League.
Ο Χάντσον-Οντόι σκοράρει στην αναμέτρηση Κράσνονταρ-Τσέλσι GLOMEX

Η Τσέλσι απέκτησε το προβάδισμα στο σκορ στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Κράσνονταρ με γκολ του Χάντσον-Οντόι στο 37ο λεπτό. (VIDEOS)

Στο 37ο λεπτό της αναμέτρησης ανάμεσα στην Κράσνονταρ και την Τσέλσι για την δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Champions League, οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ. Ο Χάντσον-Οντόι έκανε το σουτ μέσα από την περιοχή, η μπάλα έφυγε μέσα από τα χέρια του Σαφόνοβ και κατέληξε στα δίχτυα.

Νωρίτερα στο 14ο λεπτό, η Τσέλσι κέρδισε πέναλτι, όμως ο Ζορζίνιο έστειλε την μπάλα στο δεξί δοκάρι του γκολκίπερ της Κράσνονταρ. Μάλιστα, ο Ζορζίνιο έχει χάσει δύο από τα τελευταία τέσσερα πέναλτι με τους μπλε.