PREMIER LEAGUE

Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ: Ο Σαλάχ με πέναλτι το 1-1

Ο Μοχάμεντ Σαλάχ ισοφαρίζει για τη Λίβερπουλ στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Γουέστ Χαμ
Ο Μοχάμεντ Σαλάχ εκτελεί το πέναλτι στην αναμέτρηση της Λίβερπουλ με τη Γουέστ Χαμ AP PHOTO/JON SUPER, POOL

Ο Μοχάμεντ Σαλάχ με εκτέλεση πέναλτι που κέρδισε ο ίδιος από τον Αρτούρ Μαζουακού ισοφάρισε σε 1-1 για τη Λίβερπουλ στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Γουέστ Χαμ. (VIDEO)

Η Λίβερπουλ υποδέχτηκε το βράδυ του Σαββάτου τη Γουέστ Χαμ για την 7η αγωνιστική της Premier League και τα σφυριά άνοιξαν το σκορ στο 10ο λεπτό με τον Πάμπλο Φορνάλς.

Οι ρεντς βρήκαν το δρόμο της ισοφάρισης στο τέλος του πρώτου μέρους. Στο 40ό λεπτό ο Αρτούρ Μαζουακού ανέτρεψε τον Μοχάμεντ Σαλάχ.

Ο Αιγύπτιος ανέλαβε την εκτέλεση, νίκησε τον Λούκας Φαμπιάνσκι και ισοφάρισε σε 1-1. Δείτε το video: