ΠΑΣ - Λαμία: Τρομερό δοκάρι οι φιλοξενούμενοι με τον Ντέλετιτς

PRINT SCREEN GLOMEX

Η Λαμία φλέρταρε με την ανατροπή στους "Ζωσιμάδες" στο 73ο λεπτό, με το σουτ του Ντέλετιτς να σταματάει στο δεξί δοκάρι της εστίας του Λοντίγκιν (VIDEO).

Το γκολ του Τζανετόπουλου στο 47ο λεπτό της αναμέτρησης δεν έφερε απλα το 1-1 στην αναμέτρηση του ΠΑΣ Γιάννινα με την Λαμία αλλά έδωσε ένα φοβερό σασπένς στη συνέχεια, με τις δύο ομάδες να κυνηγούν το πολυπόθητο δεύτερο τέρμα και το τρίποντο.

Στο 73ο λεπτό οι φιλοξενούμενοι έφτασαν μία ανάσα από το 2-1 και την ανατροπή αλλά στάθηκαν άτυχοι, με τον Ντέλετιτς να βγαίνει σε θέση βολής μετά από κεφαλιά πάσα του Καραμάνου και τον Λοντίγκιν να κάνει κακή έξοδο αλλά το πλασέ του πρώτου σε κενή ουσιαστικά εστία να στέλνει τη μπάλα στο δεξί κάθετο δοκάρι της εστίας των Ηπειρωτών.