ΠΑΟΚ - ΑΕΚ: Υπέροχο γκολ του Μπίσεσβαρ στην κλειστή γωνία από ασίστ του Κούρτιτς και 1-0 ο Δικέφαλος

Ο Μπίσεσβαρ πανηγυρίζει γκολ του στην αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ
Ο Μπίσεσβαρ πανηγυρίζει γκολ του στην αναμέτρηση του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ EUROKINISSI

Ο ΠΑΟΚ έκανε το 1-0 στο 42ο λεπτό της αναμέτρησης κόντρα στην ΑΕΚ με τον Μπίσεσβαρ να ανοίγει το σκορ με ωραίο σουτ, έπειτα απ' την ασίστ του Κούρτιτς.

Ο ΠΑΟΚ απέκτησε το προβάδισμα στην αναμέτρηση με την ΑΕΚ στο 42ο λεπτό. Ο Κούρτιτς τροφοδότησε τον Μπίσεσβαρ, ο οποίος είχε αρκετό χώρο στην περιοχή από τα αριστερά και με ωραίο σουτ, πέρασε την μπάλα κάτω απ' τα πόδια του Μισλέν, νίκησε τον Στάνκοβιτς στην κλειστή του γωνία και έγραψε το 1-0.

Παρακολουθήστε την Game Night με τους Παντελή Βλαχόπουλο, Θέμη Καίσαρη και Τσάρλυ.