Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ: Η μεγάλη χαμένη ευκαιρία του Καρέλη από τη μικρή περιοχή στο 88'

Ο Νίκος Καρέλης άγγιξε την ισοφάριση απέναντι στον ΠΑΟΚ στο 88ο λεπτό, το πλασέ που έκανε όμως από τη μικρή περιοχή κατέληξε πάνω στον Αλέξανδρο Πασχαλάκη.

Ο Παναιτωλικός ηττήθηκε εντός έδρας από τον ΠΑΟΚ (2-1) για την 3η αγωνιστική της Super League Interwetten, σε έναν αγώνα που ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα.

Οι γηπεδούχοι είχαν μάλιστα την ευκαιρία να πάρουν τον βαθμό της ισοπαλίας με τον Νίκο Καρέλη, το πλασέ που επιχείρησε ο έμπειρος επιθετικός μέσα από τη μικρή περιοχή στο 88ο λεπτό όμως κατέληξε πάνω στον Αλέανδρο Πασχαλάκη.