ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Παναιτωλικός - Ολυμπιακός: Ο Βρουσάι από κοντά το 0-2

Το γκολ του Βρουσάι στην εκτός έδρας αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον Παναιτωλικό

Ο Μάριος Βρουσάι διεύρυνε στο 65ο λεπτό το προβάδισμα (0-2) του Ολυμπιακού στην εκτός έδρας αναμέτρηση επί του Παναιτωλικού για το Κύπελλο. (VIDEO)

Μπροστά στο σκορ μπήκε ο Ολυμπιακός στο 20ό λεπτό της αναμέτρησης με τον Παναιτωλικό για την πρώτη φάση του Κυπέλλου με τον Μπρούμα. Οι ερυθρόλευκοι διεύρυναν το προβάδισμά τους στο 65ο λεπτό με τον Μάριο Βρουσάι.

Ο Ανδρούτσος έκανε το γύρισμα από δεξιά, ο Χασάν με πλασέ στην κίνηση είδε τον Μελίσσα να αποκρούει με το ένα χέρι. Η μπάλα στρώθηκε στον Βρουσάι, ο οποίος από κοντά με δυνατό σουτ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα.