Παναιτωλικός - ΟΦΗ: Το 1-0 των γηπεδούχων με κεφαλιά του Καρέλη που σκόραρε μετά από σχεδόν τρία χρόνια

Ο Νίκος Καρέλης πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στον ΟΦΗ
Ο Νίκος Καρέλης πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στον ΟΦΗ PHOTO CREDITS: PRINT SCREEN / GLOMEX

Ο Παναιτωλικός πήρε το προβάδισμα στο σκορ κόντρα στον ΟΦΗ, χάρη στην κεφαλιά του Καρέλη στο έκτο λεπτό, έπειτα από σέντρα του Λούι.

Ο Παναιτωλικός υποδέχθηκε τον ΟΦΗ για την έκτη αγωνιστική της Super League Interwetten, χάρη στο τέρμα του Νίκου Καρέλη έπειτα από ασίστ του Λούι στο έκτο λεπτό, με τον Επασί να μένει άγαλμα.

Ο Λούι έκανε μια ωραία μεταβίβαση από τα δεξιά στην καρδιά της περιοχής των Κρητικών και ο Καρέλης με κεφαλιά την έστειλε στα δίχτυα. Τελευταία φορά που βρήκε δίχτυα ήταν με τη φανέλα του ΠΑΟΚ σε ένα παιχνίδι Κυπέλλου με την Παναχαϊκή στην Πάτρα (8/1/2019), στο οποίοι οι Θεσσαλονικείς γνώρισαν την ήττα με 2-1.