ΠΑΟΚ

Πίστη Μακ για νίκη με Ολυμπιακό

SUPERLEAGUE / ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: MOTION TEAM)
SUPERLEAGUE / ΠΑΟΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ / / (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: MOTION TEAM) MOTIONTEAM

Σχόλιο στην προσωπική του ιστοσελίδα έκανε ο Ρόμπερτ Μακ, ο οποίος μεταξύ άλλων εξέφρασε την πίστη του για νίκη επί του Ολυμπιακού.

Μετά τη νίκη απέναντι στη Λαμία στη Φθιώτιδα ( 0-2), που κρατά τον ΠΑΟΚ στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα, ο Ρόμπερτ Μακ έκανε δήλωση στην προσωπική του ιστοσελίδα και μεταξύ άλλων εξέφρασε την πίστη του για νίκη επί του Ολυμπιακού.

"Ακόμα και στο πρώτο ημίχρονο, είχαμε τον έλεγχο του αγώνα και περισσότερες ευκαιρίες από την Λαμία, αλλά δεν είχαμε τόσο καλή απόδοση. Ήμασταν πολύ πιο επικίνδυνοι στο δεύτερο ημίχρονο και τελικά κερδίσαμε. Είμαστε χαρούμενοι μετά από ακόμη μια νίκη. Έχουμε εξαιρετική φόρμα και χτίζουμε ένα εξαιρετικό σερί νικών

Καταφέραμε να κερδίσουμε για 15ο σερί ματς. Πιστεύω ότι θα κερδίσουμε και την επόμενη εβδομάδα που υποδεχόμαστε τον Ολυμπιακό. Θα είναι ένα μεγάλο παιχνίδι...", ανέφερε χαρακτηριστικά ο Σλοβάκος μεσοεπιθετικός του "Δικεφάλου του Βορρά".

Photo Credits: Eurokinissi