ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

To "έλα μωρή παικτάρα" στον σκόρερ Μολίνς

ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ / ΦΙΛΙΚΟ / ΠΑΟ - ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ (Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Το επίσημο κανάλι του Παναθηναϊκού στο Youtube παρουσίασε την παρακάμερα της φιλικής νίκης των "πρασίνων" επί της Γκεντσλερμπιρλιγί, με τον Γκιγέρμο Μολίνς να γνωρίζει την αποθέωση μετά το γκολ που σημείωσε. (VIDEO)

Ο Παναθηναϊκός επικράτησε 1-0 την Γκεντσλερμπίλιγί στο τρίτο και τελευταίο του φιλικό στην Ολλανδία δείχνοντας καλό πρόσωπο για ένα ημίχρονο. Οι παίκτες του Μαρίνου Ουζουνίδη ήταν πολύ καλοί σε όλο το πρώτο ημίχρονο και στο τελευταίο δεκάλεπτο του αγώνα όταν η αύρα των νέων ποδοσφαιριστών των πράσινων έδωσε και πάλι πνοή.

Λίγες ώρες μετά τη φιλική νίκη επί της τουρκικής ομάδας, το επίσημο κανάλι του "τριφυλλιού" στο Youtube παρουσίασε την παρακάμερα του αγώνα, με τον σκόρερ Γκιγέρμο Μολίνς να είναι το κεντρικό πρόσωπο και να γνωρίζει την αποθέωση απ' τους συμπαίκτες του, ύστερα απ' την επίτευξη του γκολ.