ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

O Δώνης έσπρωξε τον τέταρτο διαιτητή μετά την υπόδειξη του πέναλτι!

SUPERLEAGUE / ÐÁÏÊ - ÐÁÏ (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: MOTION TEAM)
SUPERLEAGUE / ÐÁÏÊ - ÐÁÏ (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: MOTION TEAM) MOTIONTEAM

O Γιώργος Δώνης ήταν φανερά εκνευρισμένος από την υπόδειξη του πέναλτι μετά από χρήση του VAR, με αποτέλεσμα να πάει προς την πλευρά του τέταρτου διαιτητή και να τον σπρώξει!

Ο ΠΑΟΚ, σε ένα επεισοδιακό ντέρμπι, κατάφερε να πάρει την ισοπαλία (2-2) κόντρα στον Παναθηναϊκό χάρη σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Αντρέ Βιεϊρίνια, ύστερα από χρήση του VAR.

Ο Γιώργος Δώνης ήταν φανερά εκνευρισμένος από την απόφαση του διαιτητή, Σλάβκο Βίντσιτς, αλλά κι από το γεγονός πως κρατήθηκε ένα λεπτό παραπάνω καθυστερήσεις. Αποτέλεσμα, να κινηθεί προς τον τέταρτο διαιτητή, Αριστομένης Κουτσιαύτης και να τον σπρώξει, με συνέπεια να αποβληθεί!

Το πιθανότερο είναι πως μάλιστα δεν θα βρίσκεται στον πάγκο του Παναθηναϊκού στο ματς με την ΑΕΚ μετά την αποβολή του.