ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Τότεναμ - Ολυμπιακός: Εκπληκτικό γκολ του Ελ Αραμπί για το 0-1 στο 6'

CHAMPIONS LEAGUE / ÏÓÖÐ - ÔÏÔÅÍÁÌ (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: LATO KLODIAN / EUROKINISSI)
CHAMPIONS LEAGUE / ÏÓÖÐ - ÔÏÔÅÍÁÌ (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: LATO KLODIAN / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Με μια εκπληκτική ατομική ενέργεια και φοβερό σουτ έξω από την περιοχή, ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί έβαλε μόλις στο έκτο λεπτό του αγώνα μπροστά τον Ολυμπιακό (VIDEO).

Με ονειρικό τρόπο ξεκίνησε για τον Ολυμπιακό το εκτός έδρας ματς με την Τότεναμ, για την πέμπτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του UEFA Champions League , καθώς ο Γιουσέφ Ελ Αραμπί έγραψε μόλις στο έκτο λεπτό της αναμέτρησης το 0-1 των ερυθρόλευκων.

Ο Μαροκινός απέδειξε για ακόμα μία φορά πως είναι σπουδαίος σκόρερ, αυτή τη φορά όμως συνδύασε την υψηλή τεχνική του με θάρρος και μια φοβερή έμπνευση για να βάλει ένα από τα πιο εντυπωσιακά γκολ της καριέρας του.

Δείτε το 0-1 του Ελ Αραμπί στο Λονδίνο: