ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός - Ντινάμο Κιέβου: Στα αποδυτήρια για δέκα λεπτά ο ενοχλημένος Μαρινάκης

EUROPA LEAGUE / ΟΣΦΠ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΚΙΕΒΟΥ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης μπήκε φουριόζος στα αποδυτήρια του Ολυμπιακού αμέσως μετά την ισοπαλία (2-2) με την Ντινάμο Κιέβου και παρέμεινε εκεί 10 λεπτά εμφανώς ενοχλημένος από το 2-2.

Ο Ολυμπιακός δεν κατόρθωσε να κάνει το πρώτο βήμα για την πρόκριση στους "16" του Europa League μένοντας στο 2-2 με αντίπαλο την Ντινάμο Κιέβου και ο Βαγγέλης Μαρινάκης ήταν ενοχλημένος, όταν κατέβηκε για δέκα λεπτά στα αποδυτήρια της ομάδας.

Ο Βαγγέλης Μαρινάκης μαζί με τον στενό του συνεργάτη Γιάννη Βρέντζο βρέθηκαν στα αποδυτήρια του "Γ. Καραϊσκάκης" αμέσως μετά το σφύριγμα της λήξης, με τον ισχυρό άνδρα της ερυθρόλευκης ΠΑΕ να είναι εμφανώς απογοητευμένος.

Στα αποδυτήρια έμεινε για περίπου δέκα λεπτά και στη συνέχεια αποχώρησε για να επιστρέψει στη σουίτα του.

Ο διοικητικός ηγέτης της ομάδας του Πειραιά εξέφρασε τη δυσαρέσκειά σε τεχνική ηγεσία και ποδοσφαιριστές, χωρίς να γίνουν γνωστές, μέχρι τώρα, περισσότερες λεπτομέρειες.

Υπενθυμίζεται, ωστόσο, ότι το βράδυ της Κυριακής έπειτα από την ήττα στην Τούμπα είχε ζητήσει δύο νίκες στα εντός έδρας παιχνίδια με τη Ντινάμο και την ΑΕΚ.

Photocredits: Eurokinissi