ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ολυμπιακός - Κράσνονταρ: Τα δύο γκολ του Ραντζέλοβιτς που τελείωσαν τους Ρώσους

CHAMPIONS LEAGUE / ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Δείτε τα δύο γκολ του Λάζαρ Ραντζέλοβιτς μέσα σε επτά που διαμόρφωσαν το 3-0 για τον Ολυμπιακό απέναντι στην Κράσνονταρ. (VIDEOS)

Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 4-0 απέναντι στην Κράσνονταρ όντας καταιγιστικός στα τελευταία λεπτά του αγώνα. Οι ερυθρόλευκοι είδαν τον Λάζαρ Ραντζέλοβιτς να μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο στο 76ο λεπτό και δύο λεπτά αργότερα να σκοράρει.

Στο 78' ο Ολυμπιακός έκλεψε την μπάλα, ο Βαλμπουενά την κουβάλησε, με εξαιρετική πάσα έβγαλε τον Ραντζέλοβιτς σε θέση τετ α τετ και εκείνος στην πρώτη του επαφή με την μπάλα έκανε το 2-0 για τους ερυθρόλευκους.

Πριν προλάβουν καλά καλά οι Ρώσοι να συνέλθουν ο Σέρβος "χτύπησε" ξανά. Ο Ραντζέλοβιτς σούταρε έξω από την μεγάλη περιοχή στο 85' αιφνιδίασε τον τερματοφύλακα της Κράσνονταρ και έκανε το 3-0.