ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Αποδοκιμασίες στο ημίχρονο με τη Σπόρτινγκ

ÔÓÁÌÐÉÏÍÓ ËÉÃÊ / ÏÓÖÐ - ÓÐÏÑÔÉÍÃÊ ËÉÓÁÂÏÍÁÓ / CHAMPIONS LEAGUE / OLYMPIAKOS - SPORTING LISBON (ÖÙÔÏÃÑÁÖÉÁ: LATO KLODIAN / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Το 0-3 του Ολυμπιακού στο ημίχρονο της αναμέτρησης με τη Σπόρτινγκ Λισσαβώνας δυσαρέστησε τους φιλάθλους του, που αποδοκίμασαν έντονα τους παίκτες με τη λήξη του πρώτου 45λέπτου.

Το ξεκίνημα του Ολυμπιακού στην αναμέτρηση με τη Σπόρτινγκ ήταν επιεικώς τραγικό, αφού οι "ερυθρόλευκοι" βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 0-3 στο πρώτο 45λεπτο, πραγματοποιώντας κάκιστη εμφάνιση.

Μάλιστα, οι Πορτογάλοι είχαν -εκτός των τριών γκολ- και δύο δοκάρια, ενώ κι ο Στέφανος Καπίνο έκανε δύο σπουδαίες επεμβάσεις, γλιτώνοντας τους Πειραιώτες από ακόμα δύο γκολ.

Συνέπεια όλων αυτών ήταν να αποδοκιμαστούν έντονα ο Μπέσνικ Χάσι και οι παίκτες του μόλις ο Βίκτορ Κασάι σφύριξε τη λήξη του πρώτου μέρους του αγώνα.