ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

Ντουνάισκα Στρέντα - Ατρόμητος: Προβάδισμα με γκολάρα Ούμπιδες

ΦΙΛΙΚΟ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ / ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΝΟΤΙΓΧΑΜ ΦΟΡΕΣΤ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Χαβιέρ Ούμπιδες με πανέμορφο γκολ στο 21ο λεπτό άνοιξε το σκορ (0-1) για τον Ατρόμητο στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Ντουνάισκα Στρέντα για το δεύτερο προκριματικό γύρο του Europa League. (VIDEO)

Ο Ατρόμητος φιλοξενείται από την Ντουνάισκα Στρέντα στο πλαίσιο του δεύτερου προκριματικού του Europa League - από το Sport24.gr μπορείτε να παρακολουθήσετε LIVE την εξέλιξη του ματς - και θέλει να κάνει βήμα πρόκρισης από το δεύτερο στον τρίτο προκριματικό γύρο της διοργάνωσης

Οι Περιστεριώτες άνοιξαν το σκορ στη ΜOL Arena στο 21ο λεπτό με την γκολάρα του Χαβιέρ Ούμπιδες. Ο 37χρονος Αργεντινός αρχηγός της ομάδας με φοβερό βολέ μέσα από την περιοχή νίκησε τον Γέντλιτσα.