Έξαλλος με τον Παπαδόπουλο ο Χιμένεθ

SUPERLEAGUE / ΑΕΚ - ΠΑΟ (ICONPRESS/ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ)
SUPERLEAGUE / ΑΕΚ - ΠΑΟ (ICONPRESS/ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΜΗΣ) EUROKINISSI SPORTS

Ο Μανόλο Χιμένεθ με τη λήξη της αναμέτρησης ΑΕΚ - Παναθηναϊκός κινήθηκε προς το μέρος του Παπαδόπουλου, του μίλησε με έντονο τρόπο και χειροκρότησε ειρωνικά στο πρόσωπο του, με τον ρέφερι ψύχραιμο να του απαντάει "ευχαριστώ".

Η ΑΕΚ επέστρεψε από το 0-2 του ημιχρόνου στο ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό στο ΟΑΚΑ, ισοφάρισε το σκορ, όμως δεν πήρε τίποτα από το ματς, καθώς ο Μπεργκ σκόραρε στο 90' για το 2-3 και η Ένωση δεν πρόλαβε να αντιδράσει στα δύο λεπτά των καθυστερήσεων.

Με την λήξη της αναμέτρησης ο Μανόλο Χιμένεθ κινήθηκε προς το μέρος του Ιωάννη Παπαδόπουλου και φανερά εκνευρισμένος μίλησε με έντονο τρόπο στον ρέφερι του αγώνα, χειροκροτώντας ειρωνικά στο πρόσωπο του, πριν αποχωρήσει προς τη φυσούνα με χαρακτηριστικές κινήσεις των χεριών του.

Ο Παπαδόπουλος παρέμεινε ψύχραιμος και με ανάλογες κινήσεις του απάντησε "ευχαριστώ", σε έντονο τρόπο επίσης, αλλά χωρίς να θέλει να δώσει συνέχεια στο γεγονός.

Photo credits: EUROKINISSI