Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ 3-0: Το γκολ του Βρουσάι

Ο Μάριος Βρουσάι πανηγυρίζει το γκολ που πέτυχε με τον Ολυμπιακό κόντρα στον ΠΑΟΚ EUROKINISSI

Δείτε πώς ο Μάριος Βρουσάι διαμόρφωσε στο 89ο λεπτό το τελικό σκορ (3-0) της νίκης του Ολυμπιακού επί του ΠΑΟΚ για την 19η αγωνιστική. (VIDEO)

Ο Ολυμπιακός συνέτριψε 3-0 τον ΠΑΟΚ με φοβερό Αραμπί που είχε ένα γκολ και έφτιαξε τα άλλα δύο, εκτόξευσε στους 15 βαθμούς τη διαφορά από τον Δικέφαλο και απέδειξε για ένα ακόμη παιχνίδι πως δεν έχει αντίπαλο στην Ελλάδα.

Ο Μαροκινός άνοιξε το σκορ στο 50' για τους ερυθρόλευκους, ο Μαντί Καμαρά πετυχε το δεύτερο γκολ στο 77' και ο Μάριος Βρουσάι στο 89ο λεπτό διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Photo credits: Eurokinissi