CHAMPIONS LEAGUE

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Παρί Σεν Ζερμέν: Προβάδισμα ο Νεϊμάρ, απάντησε ο Ράσφορντ

Μόλις στο 6ο λεπτό της αναμέτρησης η Παρί Σεν Ζερμέν βρήκε τον τρόπο να σκοράρει με τον Νεϊμάρ, όμως η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έφτασε στο 1-1 με τον Ράσφορντ.

Ιδανικό ήταν το ξεκίνημα του αγώνα απέναντι στην Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για την Παρί Σεν Ζερμέν. Μόλις στο έκτο λεπτό και μετά από κόντρα σε σουτ του Εμπαπέ η μπάλα στρώθηκε στον Νεϊμάρ ο οποίος έκανε το 0-1.

Οι παίκτες του Σόλσκιερ έφτασαν στην ισοφάριση με ένα τυχερό γκολ. Ο Ράσφορντ έκανε το σουτ έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα κόντραρε πάνω στον Ντανίλο και κατέληξε στα δίχτυα της ομάδας του για το 1-1.