CHAMPIONS LEAGUE

Λίβερπουλ - Βιγιαρεάλ: Έκρυψαν την μπάλα οι reds για το 2-0, με αυτογκόλ το 1-0 των γηπεδούχων

Οι παίκτες της Λίβερπουλ πανηγυρίζουν ένα από τα γκολ που πέτυχαν κόντρα στη Βιγιαρεάλ PRINT SCREEN

Η Λίβερπουλ πήρε προβάδισμα δύο τερμάτων κόντρα στη Βιγιαρεάλ στο δεύτερο ημίχρονο, με τον Εστουπινιάν να λύνει τον γόρδιο δεσμό για τους "reds" στο 53' και τον Μανέ να κάνει το 2-0, έπειτα από ωραία συνεργασία των παικτών του Κλοπ.

Η Λίβερπουλ πέτυχε δύο γκολ σε διάστημα δύο λεπτών κόντρα στη Βιγιαρεάλ στο δεύτερο μέρος. Αρχικά ο Εστουπινιάν έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, στην προσπάθειά του να απομακρύνει την μπάλα, ενώ δύο λεπτά μετά, έπειτα αό όμορφη ομαδική προσπάθεια των παικτών του Κλοπ, ο Μανέ από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.