CONFERENCE LEAGUE

Λίνκολν - ΠΑΟΚ: Ο Μίτριτσα έκανε το 0-2 με το πρώτο του γκολ με τη φανέλα του Δικεφάλου

Ο ΠΑΟΚ έφτασε στο 2-0 κόντρα στη Λίνκολν στο 56ο λεπτό με τον Μίτριτσα να πετυχαίνει το πρώτο του τέρμα με τη φανέλα του Δικεφάλου.

Νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ έφτασε στο 0-2 κόντρα στη Λίνκολν. Σκόρερ ο Μίτριτσα στο 56ο λεπτό, ο οποίος πέτυχε και το πρώτο του τέρμα με τη φανέλα του Δικεφάλλου.

Σε κόρνερ του Μουργκ από τα δεξιά, ο Μιχάι πήρε την κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι η μπάλα χτύπησε στο πίσω δοκάρι, ο Σολέρ προσπάθησε να διώξει, δεν μπόρεσε και ο Μίτριτσα από το ύψος της μικρής περιοχής με ένα γυριστό σουτ έγραψε το 0-2.