PREMIER LEAGUE

Λέστερ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Η ισοφάριση των αλεπούδων με εξαιρετικό φαλτσαριστό σουτ του Τίλεμανς, έπειτα από λάθος του Μαγκουάιρ

Ο Ιχεανάτσο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με ωραία φαλτσαριστό σουτ
Ο Ιχεανάτσο στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με ωραία φαλτσαριστό σουτ PRINT SCREEN / GLOMEX

Η Λέστερ ισοφάρισε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο 31ο λεπτό με φανταστικό φαλτσαριστό σουτ του Τίλεμανς, έπειτα από λάθος του Μαγκουάιρ.

Η Λέστερ υποδέχθηκε τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στο Κινγκ Πάουερ για την όγδοη αγωνιστική της Premier League, με τις αλεπούδες να φέρνουν το παιχνίδι στα ίσια στο 31ο λεπτό με τον Γιούρι Τίλεμανς.

Οι παίκτες της Γιουνάιτεντ επιχείρησαν να ξεκινήσουν μια σετ επίθεση από χαμηλά, ωστόσο ο Ιχεανάτσο έκλεψε την μπάλα από τον Μαγκουάιρ. Ο Νιγηριανός έστρωσε στον Τίλεμανς και εκείνος από την αριστερή γωνία της περιοχής με ένα απίστευτο φαλτσαριστό σουτ, νίκησε τον Ντε Χέα και έκανε το 1-1.