CONFERENCE LEAGUE

Κοπεγχάγη - ΠΑΟΚ: Ο Μπιελ μείωσε σε 2-1 για τους Δανούς με όμορφο σουτ εκτός περιοχής

PRINT SCREEN GLOMEX/COSMOTE TV

Η Κοπεγχάγη δεν θέλησε να ρίξει λευκή πετσέτα στην αναμέτρηση με τον ΠΑΟΚ παρότι βρέθηκε να χάνει με 2-0 στο ημίχρονο και ήταν με παίκτη λιγότερο, με τους Δανούς να μειώνουν σε 2-1 στο 80ο λεπτό με σουτ εκτός περιοχής του Μπιελ.

Ο ΠΑΟΚ μπήκε με δύο γκολ προβάδισμα στο δεύτερο ημίχρονο και με αριθμητικό μειονέκτημα όμως δεν μπόρεσε να "ηρεμήσει" απέναντι στην Κοπεγχάγη, με τους Δανούς να προσπαθούν να ξαναμπούν στη διεκδίκηση ενός θετικού αποτελέσματος και να το καταφέρνουν στο 80ο λεπτό μειώνοντας σε 2-1.

Σε σέντρα από τα δεξιά η άμυνα του ΠΑΟΚ δεν μπόρεσε να απομακρύνει, με τον Μπιέλ να πιάνει ένα δυνατό σουτ με τη μία και να νικάει τον Πασχαλάκη για να φέρει ενθουσιασμό στους οπαδούς των γηπεδούχων στις εξέδρες.