ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΒΕΤΙΑΣ

Ελβετία - Ελλάδα: Οι γηπεδούχοι ανέκτησαν το προβάδισμα στο σκορ, με τον Ζούμπερ να δίνει την ασίστ

Ο Ζούμπερ πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στην Εθνική μας
Ο Ζούμπερ πανηγυρίζει το γκολ που σημείωσε κόντρα στην Εθνική μας PHOTO CREDITS: EUROKINISSI

Η Ελβετία ανέκτησε το προβάδισμα στο σκορ κόντρα στην Ελλάδα, με τον Ζούμπερ να μοιράζει αυτή τη φορά την ασίστ στον Βάργκας στο 51ο λεπτό για το 1-1.

Η Ελβετία υποδέχθηκε την Ελλάδα σε φιλική αναμέτρηση στο Σεντ - Γιάκομπο Παρκ της Βασιλείας με τους γηπεδούχους να ανακτούν το προβάδισμα στο σκορ νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο.

Οι Ελβετοί έφυγαν ωραία στην αντεπίθεση, ο Ζούμπερ πήρε την μπάλα από τα αριστερά και βρήκε τον Ρούμπεν Βάργκας στο 51ο λεπτό εντός περιοχής και αυτός από κοντά νίκησε τον Βλαχοδήμο για το 2-1.