ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ελλάδα - Λιχτενστάιν: Προβάδισμα με Μασούρα

ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΑ EURO 2020 / ΕΛΛΑΔΑ - ΛΙΧΤΕΝΣΤΑΙΝ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Η Εθνική Ελλάδας άνοιξε το σκορ στο 33ο λεπτό της αναμέτρησης με την αντίστοιχη του Λίχτερνσταϊν καθώς ο Γιώργος Μασούρας πέταχτηκε στην πορεία της μπάλας μετά το σουτ του Ευθύμη Κουλούρη και νίκησε τον Μπέντζαμιν Μπούχελ. (VIDEO)

Η Εθνική Ελλάδας υποδέχεται την αντίστοιχη του Λιχτενστάιν για την έκτη αγωνιστική των προκριματικών του Euro 2020 και το σκορ στο άδειο Ολυμπιακό Στάδιο άνοιξε στο 33ο λεπτό .

Ο Ευθύμης Κουλούρης έκανε το σουτ στην κίνηση έξω από τη μεγάλη περιοχή, ο Γιώργος Μασούρας μπήκε στην πορεία της μπάλας και έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0. Δείτε το γκολ:

Photo credits: Eurokinissi