Τα γκολ και τα highlights του Σαββάτου (VIDEOS)

SUPERLEAGUE / ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από τις αναμετρήσεις που ολοκληρώθηκαν το Σάββατο (23/2) στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής της Super League. (VIDEOS)

Τρεις αναμετρήσεις ξεκίνησαν το Σάββατο (23/2) για την 22η αγωνιστική της Super League, δύο όμως ολοκληρώθηκαν. Στην Ξάνθη, η τοπική ομάδα υποδέχθηκε το Λεβαδειακό, αλλά το ματς διεκόπη λόγω ισχυρών ανέμων στο 22ο λεπτό (0-0), ενώ ανακοινώθηκε ότι η αναμέτρηση θα συνεχιστεί την Κυριακή (24/2) καιρού επιτρέποντος.

Στην Τρίπολη, ο Αστέρας ηταν μπροστά στο σκορ για 58' λεπτά με τον Ατρόμητο να τα παίζει όλα για όλα στο τελευταίο τέταρτο και να παίρνει έναν σπουδαίο βαθμό μετά το τελικό ισόπαλο σκορ (1-1). Στο ΟΑΚΑ η ΑΕΚ τα βρήκε σκούρα απέναντι στον Απόλλωνα Σμύρνης, αλλά επέστρεψε στις νίκες (2-1) με δύο γκολ (4', 47') του Λούκας Μπογέ. Δείτε τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές, ενώ αν πατήσετε πάνω στον αγώνα μπορείτε να διαβάσετε και την ανασκόπηση αυτού.

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1-1

ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2-1