Super League 1: Την 1η Δεκεμβρίου το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

Η Super League 1 ενέκρινε όλο το πρόγραμμα μέχρι τη 16η αγωνιστική με το Ολυμπιακός - ΑΕΚ να γίνεται στις 27/10, το ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός στις 3/11, το Παναθηναϊκός - ΑΕΚ στις 10/11 και το Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ την 1η Δεκέμβρη.

Η Super League 1 ενέκρινε το απόγευμα της Παρασκευής στο Δ.Σ. το πρόγραμμα για τις αγωνιστικές 7 έως 16 ανάμεσα στις οποίες θα διεξαχθούν τα παιχνίδια Ολυμπιακός - ΑΕΚ, ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός, Παναθηναϊκός - ΑΕΚ και Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα από την 7η έως της 16η αγωνιστική η οποία θα διεξαχθεί το τριήμερο 21/22/23-12 με το παιχνίδι ΠΑΟΚ - Ατρόμητος να γίνεται δυο μέρες πριν τα Χριστούγεννα.

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19/10

19:30 Ολυμπιακός - ΟΦΗ

20:00 Παναιτωλικός - ΑΕΛ

20/10

17:00 Ξάνθη - Άρης

17:15 Πανιώνιος - Αστέρας

18:00 ΠΑΟΚ - Λαμία

19:30 ΑΕΚ - Βόλος

20:00 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26/10

17:15 ΟΦΗ - Ξάνθη

19:30 Βόλος - ΠΑΟΚ

27/10

15:00 Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

17:00 Ατρόμητος - Πανιώνιος

17:15 Άρης - Παναιτωλικός

19:30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ

28/10

19:30 Αστέρας - Λαμία

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2/11

19:30 Πανιώνιος - Άρης

20:00 Ξάνθη - Ολυμπιακός

3/11

15:00 ΑΕΛ - ΟΦΗ

17:00 Παναιτωλικός - Αστέρας

19:30 ΑΕΚ - Ατρόμητος

20:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

4/11

20:00 Λαμία - Βόλος

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

9/11

17:15 Βόλος - Παναιτωλικός

19:30 ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

10/11

15:00 Άρης - Αστέρας

17:00 Ξάνθη - Πανιώνιος

17:15 Ολυμπιακός - Ατρόμητος

19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

11/11

19:30 ΑΕΛ - Λαμία

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23/11

19:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός

20:00 Λαμία - Ξάνθη

24/11

17:00 Ατρόμητος - ΟΦΗ

17:15 Αστέρας - Βόλος

18:00 ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

19:30 ΑΕΚ - Άρης

19:30 Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30/11

17:15 Πανιώνιος - Παναιτωλικός

19:30 ΟΦΗ - ΑΕΚ

1/12

15:00 Παναθηναϊκός - Αστέρας

17:00 Ξάνθη - Ατρόμητος

17:15 ΑΕΛ - Βόλος

17:15 Άρης - Λαμία

19:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

7/12

18:00 ΠΑΟΚ - Ξάνθη

19:30 ΑΕΚ - Πανιώνιος

20:00 Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

8/12

17:00 Λαμία - ΟΦΗ

17:15 Αστέρας - ΑΕΛ

19:30 Ατρόμητος  - Άρης

19:30 Βόλος - Παναθηναϊκός

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14/12

17:15 ΟΦΗ - Άρης

19;30 Παναθηναϊκός - Λαμία

20:00 Ξάνθη - ΑΕΚ

15/12

15:00 ΑΕΛ - Ατρόμητος

17:15 Βόλος - Πανιώνιος

19:30 Αστέρας - Ολυμπιακός

19:30 Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18/12

17:00 Ξάνθη - Παναιτωλικός

17:15 Ολυμπιακός - ΑΕΛ

17:15 ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

19:30 ΑΕΚ - Αστέρας

19:30 Ατρόμητος - Λαμία

19/12

17:15 Άρης - Βόλος

19:30 Πανιώνιος - Βόλος

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21/12

19:30 Αστέρας - Ξάνθη

19:30 Λαμία - ΑΕΚ

22/12

15:00 ΑΕΛ - Πανιώνιος

17:00 Παναιτωλικός - ΟΦΗ

17:15 Βόλος - Ολυμπιακός

19:30 Παναθηναϊκός - Άρης

23/12

18:00 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

HIGHLIGHTS