Super League 1: Όλο το πρόγραμμα της χρονιάς

Το Sport24.gr σας παρουσιάζει το αναλυτικό πρόγραμμα της Super League 1 όπως αυτό προέκυψε από την κλήρωση.

Το απόγευμα της Τρίτης (02/07) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τη Super League 1 της νέας περιόδου. Όπως μπορείτε να δείτε ακριβώς από κάτω ο Σεπτέμβριος και ο Νοέμβριος είναι οι μήνες με τα περισσότερα ντέρμπι κατά τη διάρκεια του πρώτου γύρου.

ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ SUPER LEAGUE 1

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

24-26 Αυγούστου

ΑΕΚ - Ξάνθη

Άρης - ΟΦΗ

Ατρόμητος - ΑΕΛ

Ολυμπιακός - Αστέρας

Πανιώνιος - Βόλος

ΠΑΟΚ - Παναιτωλικός

Λαμία - Παναθηναϊκός

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

31 Αυγούστου - 01/02 Σεπτεμβρίου

ΑΕΛ - Ολυμπιακός

Αστέρας - ΑΕΚ

Βόλος - Άρης

Παναθηναϊκός - ΟΦΗ

Παναιτωλικός - Ξάνθη

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος

Λαμία - Ατρόμητος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14-16 Σεπτεμβρίου

ΑΕΚ - Λαμία

Ξάνθη - Αστέρας

Άρης - Παναθηναϊκός

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός - Βόλος

ΟΦΗ - Παναιτωλικός

Πανιώνιος - ΑΕΚ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21-23 Σεπτεμβρίου

ΑΕΛ - Ξάνθη

Αστέρας - Ατρόμητος

Βόλος - ΟΦΗ

Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

Παναιτωλικός - ΑΕΚ

ΠΑΟΚ - Άρης

Λαμία - Πανιώνιος

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

28-30 Σεπτεμβρίου

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ

Ξάνθη - Βόλος

Άρης - ΑΕΛ

Ατρόμητος - Παναιτωλικός

Ολυμπιακός - Λαμία

ΟΦΗ - Αστέρας

Πανιώνιος - Παναθηναϊκός

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

05-07 Οκτωβρίου

ΑΕΛ - ΑΕΚ

Άρης - Ολυμπιακός

Αστέρας - ΠΑΟΚ

Βόλος - Ατρόμητος

ΟΦΗ - Πανιώνιος

Παναθηναϊκός - Ξάνθη

Λαμία - Παναιτωλικός

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

19-21 Οκτωβρίου

ΑΕΚ - Βόλος

Ξάνθη - Άρης

Ατρόμητος - Παναθηναϊκός

Ολυμπιακός - ΟΦΗ

Παναιτωλικός - ΑΕΛ

Πανιώνιος - Αστέρας

ΠΑΟΚ - Λαμία

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

26-28 Οκτωβρίου

Άρης - Παναιτωλικός

Αστέρας - Λαμία

Ατρόμητος - Πανιώνιος

Βόλος - ΠΑΟΚ

Ολυμπιακός - ΑΕΚ

ΟΦΗ - Ξάνθη

Παναθηναϊκός - ΑΕΛ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

2-4 Νοεμβρίου

ΑΕΚ - Ατρόμητος

ΑΕΛ - ΟΦΗ

Ξάνθη - Ολυμπιακός

Παναιτωλικός - Αστέρας

Πανιώνιος - Άρης

ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός

Λαμία - Βόλος

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

9 -11 Νοεμβρίου

ΑΕΛ - Λαμία

Ξάνθη - Πανιώνιος

Άρης - Αστέρας

Βόλος - Παναιτωλικός

Ολυμπιακός - Ατρόμητος

ΟΦΗ - ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

23-25 Νοεμβρίου

ΑΕΚ - Άρης

Αστέρας - Βόλος

Ατρόμητος - ΟΦΗ

Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός

Πανιώνιος - Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ - ΑΕΛ

Λαμία - Ξάνθη

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

30 Νοεμβρίου 1-2 Δεκεμβρίου

ΑΕΛ - Βόλος

Ξάνθη - Ατρόμητος

Άρης - Λαμία

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ

ΟΦΗ - ΑΕΚ

Παναθηναϊκός - Αστέρας

Πανιώνιος - Παναιτωλικός

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

7-9 Δεκεμβρίου

ΑΕΚ - Πανιώνιος

Αστέρας - ΑΕΛ

Ατρόμητος - Άρης

Βόλος - Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός - Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ - Ξάνθη

Λαμία - ΟΦΗ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

14-15 Δεκεμβρίου

Ξάνθη - ΑΕΚ

ΟΦΗ - Άρης

ΑΕΛ - Ατρόμητος

Αστέρας - Ολυμπιακός

Βόλος - Πανιώνιος

Παναιτωλικός - ΠΑΟΚ

Παναθηναϊκός - Λαμία

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18-19 Δεκεμβρίου

Ολυμπιακός - ΑΕΛ

ΑΕΚ - Αστέρας

Άρης - Βόλος

ΟΦΗ - Παναθηναϊκός

Ξάνθη - Παναιτωλικός

Πανιώνιος - ΠΑΟΚ

Ατρόμητος - Λαμία

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

21-23 Δεκεμβρίου

Λαμία - ΑΕΚ

Αστέρας - Ξάνθη

Παναθηναϊκός - Άρης

ΠΑΟΚ - Ατρόμητος

Βόλος - Ολυμπιακός

Παναιτωλικός - ΟΦΗ

ΑΕΚ - Πανιώνιος

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

04-06 Ιανουαρίου

Ξάνθη - ΑΕΛ

Ατρόμητος - Αστέρας

ΟΦΗ - Βόλος

Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ - Παναιτωλικός

Άρης - ΠΑΟΚ

Πανιώνιος - Λαμία

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

11-13 Ιανουαρίου

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ

Βόλος - Ξάνθη

ΑΕΛ - Άρης

Παναιτωλικός - Ατρόμητος

Λαμία - Ολυμπιακός

Αστέρας - ΟΦΗ

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

18-19 Ιανουαρίου

ΑΕΚ - ΑΕΛ

Ολυμπιακός - Άρης

ΠΑΟΚ - Αστέρας

Ατρόμητος - Βόλος

Πανιώνιος - ΟΦΗ

Ξάνθη - Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός - Λαμία

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22-23 Ιανουαρίου

Βόλος - ΑΕΚ

Άρης - Ξάνθη

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

ΟΦΗ - Ολυμπιακός

ΑΕΛ - Παναιτωλικός

Αστέρας - Πανιώνιος

Λαμία - ΠΑΟΚ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

25-27 Ιανουαρίου

Παναιτωλικός - Άρης

Λαμία - Αστέρας

Πανιώνιος  - Ατρόμητος

ΠΑΟΚ - Βόλος

ΑΕΚ - Ολυμπιακός

Ξάνθη - ΟΦΗ

ΑΕΛ - Παναθηναϊκός

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01-03 Φεβρουαρίου

Ατρόμητος - ΑΕΚ

ΟΦΗ - ΑΕΛ

Ολυμπιακός  - Ξάνθη

Αστέρας - Παναιτωλικός

Άρης - Πανιώνιος

Παναθηναϊκός  - ΠΑΟΚ

Βόλος - Λαμία

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

08-10 Φεβρουαρίου

Λαμία - ΑΕΛ

Πανιώνιος  - Ξάνθη

Αστέρας - Άρης

Παναιτωλικός  - Βόλος

Ατρόμητος  - Ολυμπιακός

ΠΑΟΚ - ΟΦΗ

ΑΕΚ - Παναθηναϊκός

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

15-17 Φεβρουαρίου

Άρης - ΑΕΚ

Βόλος - Αστέρας

ΟΦΗ - Ατρόμητος

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός

Ολυμπιακός - Πανιώνιος

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ

Λαμία - Ξάνθη

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

22-24 Φεβρουαρίου

Βόλος - ΑΕΛ

Ατρόμητος  - Ξάνθη

Λαμία - Άρης

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

ΑΕΚ - ΟΦΗ

Αστέρας - Παναθηναϊκός

Παναιτωλικός  - Πανιώνιος

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

01 Μαρτίου

Πανιώνιος - ΑΕΚ

ΑΕΛ - Αστέρας

Άρης  - Ατρόμητος

Παναθηναϊκός  - Βόλος

Ολυμπιακός - Παναιτωλικός

Ξάνθη - ΠΑΟΚ

ΟΦΗ  - Λαμία

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

HIGHLIGHTS