Πρόγραμμα Super League Σουρωτή: Στις 10 Φεβρουαρίου το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός

Η Super League έκανε γνωστό το πρόγραμμα από την 16η ως την 20η αγωνιστική και το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό θα γίνει 10 Φεβρουαρίου στην Τούμπα και ώρα 19:30. Στις 3/2 το ΑΕΚ - ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος έκανε γνωστό το πρόγραμμα από την 16η ως την 20η αγωνιστική της Super League Σουρωτή. Το μεγάλο ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Ολυμπιακό διεξάγεται στις 10 Φεβρουαρίου (19:30) στο γήπεδο της Τούμπας, ενώ μια εβδομάδα πριν (3/2, 19:30) γίνεται η μάχη των Δικεφάλων, με την ΑΕΚ να φιλοξενεί τον ΠΑΟΚ στο ΟΑΚΑ.

Θυμίζουμε ότι μετά το ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός, οι Πειραιώτες παίζουν με τη Ντινάμο Κιέβου στο γήπεδο "Γ. Καραϊσκάκης" (14/2, 19:55) στον πρώτο αγώνα της φάσης των "32" του Europa League, ενώ μετά θα υποδεχθούν την ΑΕΚ στο Φάληρο για την 21η αγωνιστική, για την οποία δεν έχουν ανακοινωθεί ακόμα λεπτομέρειες για ημέρες και ώρες αγώνων.

Πρόγραμμα 16ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

AEL FC ΑΡΕΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/01/2019

19:30

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/01/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019

19:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14/01/2019

19:30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

       
       

Πρόγραμμα 17ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

19:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

"Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/01/2019

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

15:00

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΡΗΣ

AEL FC ARENA

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

ΞΑΝΘΗ ARENA

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/01/2019

19:30

Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Α.Κ.Α.

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 21/01/2019

19:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

       
       

Πρόγραμμα 18ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

17:15

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/01/2019

19:30

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

15:00

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

16:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

17:15

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

19:00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/01/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

       
       

Πρόγραμμα 19ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

17:15

Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

AEL FC ARENA

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

19:00

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 02/02/2019

19:30

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

15:00

Ο.Φ.Η. - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ

ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

16:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

"Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ" ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

17:15

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

19:00

ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03/02/2019

19:30

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Α.Κ.Α.

       
       

Πρόγραμμα 20ης Αγωνιστικής

       

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ

ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

17:15

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

19:00

Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΞΑΝΘΗ ARENA

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/02/2019

19:30

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

15:00

Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.

Ο.Α.Κ.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

19:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/02/2019

19:30

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019

19:00

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11/02/2019

19:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ