ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός: Ο πανηγυρισμός του Βιεϊρίνια καρέ-καρέ

Ο αρχηγός του ΠΑΟΚ, Βιεϊρίνια, άνοιξε το σκορ μόλις τρία λεπτά μετά την έναρξη του ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στην Τούμπα και ξέσπασε σε έξαλλους πανηγυρισμούς.

Ο ΠΑΟΚ υποδέχεται τον Ολυμπιακό - live η εξέλιξη του ματς από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 - στο ντέρμπι της 20ής αγωνιστικής της Super League κι ο "Δικέφαλος" άνοιξε το σκορ μόλις τρία λεπτά μετά την έναρξή του.

Ο αρχηγός των γηπεδούχων, Βιεϊρίνια, ξέσπασε σε έξαλλους πανηγυρισμούς μετά την επίτευξη του γκολ, ενώ ο Μπίσεσβαρ στο 19' έκανε το 2-0. Δείτε τις φωτογραφίες από την "έκρηξη" του Πορτογάλου:

Photo credits: Eurokinissi