Απόλλων - Ολυμπιακός: Με αυτογκόλ Στάθη μπροστά οι ερυθρόλευκοι (VIDEO)

SUPERLEAGUE / ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΣΦΠ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI)   ΓΚΟΛ ΤΟ 0-1
SUPERLEAGUE / ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΣΦΠ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΜΑΡΚΟΣ ΧΟΥΖΟΥΡΗΣ / EUROKINISSI) ΓΚΟΛ ΤΟ 0-1 EUROKINISSI SPORTS

Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Απόλλωνα χάρη σε αυτογκόλ του δεξιού μπακ της Ελαφράς Ταξιαρχίας, Γιάννη Στάθη, στο 24ο λεπτό. (VIDEO)

Ο Ολυμπιακός φιλοξενείται από τον Απόλλωνα Σμύρνης στη Ριζούπολη - live από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 η εξέλιξη του ματς - και οι ερυθρόλευκοι άνοιξαν το σκορ 24 λεπτά μετά από την έναρξη του ματς με αυτογκόλ του Γιάννη Στάθη.

Ο 31χρονος δεξιός μπακ στην προσπάθειά του ν' απομακρύνει την μπάλα, σε σέντρα του Ποντένσε με στόχο τον Χασάν, αλλά την έστειλε στα δίχτυα της εστίας του Χουάντερσον. Δείτε το γκολ με το οποίο προηγείται ο Ολυμπιακός.