ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Το γκολ του Κρίζμαν που γκρέμισε το αήττητο της ΑΕΚ

Η ΑΕΛ έφτασε στην ανατροπή του σκορ, 2-1 με την ΑΕΚ με γκολ που πέτυχε ο Σάντι Κρίζμαν στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων.

Η ΑΕΛ επικράτησε με 2-1 της ΑΕΚ για τον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου χάρη σε γκολ του Κρίζμαν στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων. Ένα γκολ το οποίο γκρέμισε και το αήττητο της ΑΕΚ.

Ο επιθετικός των γηπεδούχων πήρε πανέμορφα την μπάλα και με δυνατό αριστερό σουτ νίκησε τον Μπάρκα και έδωσε τη νίκη στην ομάδα του.

ΛΑΡΙΣΑ - ΑΕΚ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI)
ΛΑΡΙΣΑ - ΑΕΚ / ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS