Το πρόγραμμα της Γ' Εθνικής

Το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής κάνει σέντρα στις 14 Σεπτεμβρίου, ενώ στην κλήρωση της Παρασκευής έγινε γνωστό το πλήρες πρόγραμμα της σεζόν.

Την Παρασκευή το μεσημέρι πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ' Εθνικής, το οποίο ξεκινά στις 14 Σεπτεμβρίου και ολοκληρώνεται στις 19 Μαΐου στους τρεις πρώτους ομίλους και στις 26 Απριλίου στον τέταρτο, που έχει λιγότερες ομάδες. Την Καστοριά υποδέχεται ο Άρης στην πρεμιέρα του πρώτου ομίλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Άρης – Καστοριά

Καμπανιακός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Καβάλα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δόξα Δράμας – Έβρος Σουφλίου

Άρης Ακροποτάμου – Θύελλα Φιλώτα

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πανσερραϊκός

Απόλλων Αρναίας –Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Καμπανιακός – Άρης

Καστοριά – Εθνικός Αγιονερίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καβάλα – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου

Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Θύελλα Φιλώτα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Πανσερραϊκός – Απόλλων Αρναίας

 

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καμπανιακός

Δόξα Δράμας – Καστοριά

Άρης Ακροποτάμου – Ορφέας Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καβάλα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Απόλλων Αρναίας – Καβάλα

Θύελλα Φιλώτα – Πανσερραϊκός

 

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης

Εθνικός Αγιονερίου – Δόξα Δράμας

Καμπανιακός – Άρης Ακροποτάμου

Καστοριά – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ορφέας Ελευθερούπολης – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Καβάλα – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός

Έβρος Σουφλίου – Θύελλα Φιλώτα

 

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Άρης – Δόξα Δράμας

Άρης Ακροποτάμου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αγιονερίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καμπανιακός

Απόλλων Αρναίας – Καστοριά

Πανσερραϊκός – Ορφέας Ελευθερούπολης

Θύελλα Φιλώτα – Καβάλα

 

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου

 

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Άρης Ακροποτάμου – Άρης

Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Αγιονερίου – Απόλλων Αρναίας

Καμπανιακός – Πανσερραϊκός

Καστοριά – Θύελλα Φιλώτα

Ορφέας Ελευθερούπολης – Έβρος Σουφλίου

Καβάλα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Άρης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης Ακροποτάμου

Απόλλων Αρναίας – Δόξα Δράμας

Πανσερραϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αγιονερίου

Έβρος Σουφλίου – Καμπανιακός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καστοριά

Ορφέας Ελευθερούπολης – Καβάλα

 

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Άρης

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Αρναίας

Άρης Ακροποτάμου – Πανσερραϊκός

Δόξα Δράμας – Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Έβρος Σουφλίου

Εθνικός Αγιονερίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός – Καβάλα

Καστοριά – Ορφέας Ελευθερούπολης

 

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Άρης – Απόλλων Αρναίας

Πανσερραϊκός – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Έβρος Σουφλίου – Άρης Ακροποτάμου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Δόξα Δράμας

Καβάλα – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ορφέας Ελευθερούπολης – Εθνικός Αγιονερίου

Καστοριά – Καμπανιακός

 

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Πανσερραϊκός – Άρης

Απόλλων Αρναίας – Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Άρης Ακροποτάμου – Καβάλα

Δόξα Δράμας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Καστοριά

Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός

 

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Άρης – Θύελλα Φιλώτα

Έβρος Σουφλίου – Πανσερραϊκός

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Αρναίας

Καβάλα – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Καστοριά – Άρης Ακροποτάμου

Καμπανιακός – Δόξα Δράμας

Εθνικός Αγιονερίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Έβρος Σουφλίου – Άρης

Θύελλα Φιλώτα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Πανσερραϊκός – Καβάλα

Απόλλων Αρναίας – Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Καστοριά

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Καμπανιακός

Άρης Ακροποτάμου – Εθνικός Αγιονερίου

Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Άρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καβάλα – Έβρος Σουφλίου

Ορφέας Ελευθερούπολης – Θύελλα Φιλώτα

Καστοριά – Πανσερραϊκός

Καμπανιακός – Απόλλων Αρναίας

Εθνικός Αγιονερίου – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Δόξα Δράμας – Άρης Ακροποτάμου

 

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Καβάλα – Άρης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Έβρος Σουφλίου – Καστοριά

Θύελλα Φιλώτα – Καμπανιακός

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αγιονερίου

Απόλλων Αρναίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Δόξα Δράμας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Άρης Ακροποτάμου

 

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Άρης – Ορφέας Ελευθερούπολης

Καστοριά – Καβάλα

Καμπανιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εθνικός Αγιονερίου – Έβρος Σουφλίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός

Άρης Ακροποτάμου – Απόλλων Αρναίας

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου ομίλου:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Μακροχώρι

Θεσπρωτός – ΑΕ Καραϊσκάκης

Βατανιακός – Κοζάνη

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ρήγας Φεραίος

Πύρασος – Λευκάδια

Δωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Αναγέννηση Άρτας – Εθνικός Φιλιππιάδας

Οπούντιος Μαρτίνου – Πυρσός Γρεβενών

 

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Θεσπρωτός – Τρίκαλα

Μακροχώρι – Βατανιακός

AΕ Καραϊσκάκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Κοζάνη – Πύρασος

Ρήγας Φεραίος – Δωτιέας Αγιάς

Λευκάδια – Αναγέννηση Άρτας

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυρσός Γρεβενών

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οπούντιος Μαρτίνου

 

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Βατανιακός

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θεσπρωτός

Πύρασος – Μακροχώρι

Δωτιέας Αγιάς – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αναγέννηση Άρτας – Κοζάνη

Πυρσός Γρεβενών – Ρήγας Φεραίος

Οπούντιος Μαρτίνου – Κοζάνη

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Εθνικός Φιλιππιάδας

 

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Τρίκαλα

Βατανιακός – Πύρασος

Θεσπρωτός – Δωτιέας Αγιάς

Μακροχώρι – Αναγέννηση Άρτας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Πυρσός Γρεβενών

Κοζάνη – Οπούντιος Μαρτίνου

Ρήγας Φεραίος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Λευκάδια – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

 

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Πύρασος

Δωτιέας Αγιάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αναγέννηση Άρτας – Βατανιακός

Πυρσός Γρεβενών – Θεσπρωτός

Οπούντιος Μαρτίνου – Μακροχώρι

Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Καραϊσκάκης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Κοζάνη

Ρήγας Φεραίος – Λευκάδια

 

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

Δωτιέας Αγιάς – Τρίκαλα

Πύρασος – Αναγέννηση Άρτας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πυρσός Γρεβενών

Βατανιακός – Οπούντιος Μαρτίνου

Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας

Μακροχώρι – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

ΑΕ Καραϊσκάκης – Λευκάδια

Κοζάνη – Ρήγας Φεραίος

 

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αναγέννηση Άρτας

Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς

Οπούντιος Μαρτίνου – Πύρασος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Βατανιακός

Λευκάδια – Θεσπρωτός

Ρήγας Φεραίος – Μακροχώρι

ΑΕ Καραϊσκάκης – Κοζάνη

 

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Πυρσός Γρεβενών – Τρίκαλα

Αναγέννηση Άρτας – Οπούντιος Μαρτίνου

Δωτιέας Αγιάς – Εθνικός Φιλιππιάδας

Πύρασος – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Λευκάδια

Βατανιακός – Ρήγας Φεραίος

Θεσπρωτός – Κοζάνη

Μακροχώρι – ΑΕ Καραϊσκάκης

 

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Οπούντιος Μαρτίνου

Εθνικός Φιλιππιάδας – Πυρσός Γρεβενών

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Άρτας

Λευκάδια – Δωτιέας Αγιάς

Ρήγας Φεραίος – Πύρασος

Κοζάνη – Οικονόμος Τσαριτσάνης

ΑΕ Καραϊσκάκης – Βατανιακός

Μακροχώρι – Θεσπρωτός

 

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τρίκαλα

Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πυρσός Γρεβενών – Λευκάδια

Αναγέννηση Άρτας – Ρήγας Φεραίος

Δωτιέας Αγιάς – Κοζάνη

Πύρασος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Μακροχώρι

Βατανιακός – Θεσπρωτός

 

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Λευκάδια – Εθνικός Φιλιππιάδας

Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου

Κοζάνη – Πυρσός Γρεβενών

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Άρτας

Μακροχώρι – Δωτιέας Αγιάς

Θεσπρωτός – Πύρασος

Βατανιακός – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Λευκάδια – Τρίκαλα

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος

Εθνικός Φιλιππιάδας – Κοζάνη

Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΕ Καραϊσκάκης

Πυρσός Γρεβενών – Μακροχώρι

Αναγέννηση Άρτας – Θεσπρωτός

Δωτιέας Αγιάς – Βατανιακός

Πύρασος – Οικονόμος Τσαριτσάνης

 

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος

Κοζάνη – Λευκάδια

ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Μακροχώρι – Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεσπρωτός – Οπούντιος Μαρτίνου

Βατανιακός – Πυρσός Γρεβενών

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αναγέννηση Άρτας

Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς

 

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Κοζάνη – Τρίκαλα

Ρήγας Φεραίος – ΑΕ Καραϊσκάκης

Λευκάδια – Μακροχώρι

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Θεσπρωτός

Εθνικός Φιλιππιάδας – Βατανιακός

Οπούντιος Μαρτίνου – Οικονόμος Τσαριτσάνης

Πυρσός Γρεβενών – Πύρασος

Αναγέννηση Άρτας – Δωτιέας Αγιάς

 

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Τρίκαλα – ΑΕ Καραϊσκάκης

Μακροχώρι – Κοζάνη

Θεσπρωτός – Ρήγας Φεραίος

Βατανιακός – Λευκάδια

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Πύρασος – Εθνικός Φιλιππιάδας

Δωτιέας Αγιάς – Οπούντιος Μαρτίνου

Αναγέννηση Άρτας – Πυρσός Γρεβενών

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου ομίλου:

1η Αγωνιστική / 16η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Βάρδας – Βύζας Μεγάρων

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αστέρας Μαγούλας

Καλαμάτα – Κύμη

Παναργεικός – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αιολικός

 

2η Αγωνιστική / 17η Αγωνιστική

Αιολικός – Αχαϊκή

Ερμής Κιβερίου – Πανελευσινιακός

Ζακυνθιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

Βύζας Μεγάρων – Καλαμάτα

Αστέρας Μαγούλας – Παναρκαδικός

Κύμη – Παναργεικός

Ρεπό: Μανδραϊκός

 

3η Αγωνιστική / 18η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Πανελευσινιακός

Μανδραϊκός – Αιολικός

ΠΑΟ Βάρδας – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Δόξα Μανολάδας

Παναργεικός – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Μαγούλας – Κύμη

Ρεπό: ΠΑΟ Λουτρακίου

 

4η Αγωνιστική / 19η Αγωνιστική

Μανδραϊκός – Αχαϊκή

Πανελευσινιακός – ΠΑΟ Βάρδας

Αιολικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ερμής Κιβερίου – Καλαμάτα

Ζακυνθιακός – Παναργεικός

Δόξα Μανολάδας – Κύμη

Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Μαγούλας

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

5η Αγωνιστική / 20η Αγωνιστική

Αχαϊκή – ΠΑΟ Βάρδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Μανδραϊκός

Καλαμάτα – Πανελευσινιακός

Παναρκαδικός – Αιολικός

Παναργεικός – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Ζακυνθιακός

Δόξα Μανολάδας – Βύζας Μεγάρων

Ρεπό: Κύμη

 

6η Αγωνιστική / 21η Αγωνιστική

ΠΑΟ Λουτρακίου – Αχαϊκή

ΠΑΟ Βάρδας – Καλαμάτα

Μανδραϊκός – Παναρκαδικός

Πανελευσινιακός – Παναργεικός

Αιολικός – Κύμη

Ερμής Κιβερίου – Αστέρας Μαγούλας

Ζακυνθιακός – Δόξα Μανολάδας

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

 

7η Αγωνιστική / 22η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Καλαμάτα

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Λουτρακίου

Παναργεικός – ΠΑΟ Βάρδας

Κύμη – Μανδραϊκός

Αστέρας Μαγούλας – Πανελευσινιακός

Βύζας Μεγάρων – Αιολικός

Δόξα Μανολάδας – Ερμής Κιβερίου

Ρεπό: Ζακυνθιακός

 

8η Αγωνιστική / 23η Αγωνιστική

Παναρκαδικός – Αχαϊκή

Καλαμάτα – Παναργεικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Κύμη

ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας

Μανδραϊκός – Βύζας Μεγάρων

Πανελευσινιακός – Δόξα Μανολάδας

Αιολικός – Ζακυνθιακός

Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

 

9η Αγωνιστική / 24η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Παναργεικός

Κύμη – Παναρκαδικός

Αστέρας Μαγούλας – Καλαμάτα

Βύζας Μεγάρων – ΠΑΟ Λουτρακίου

Δόξα Μανολάδας – ΠΑΟ Βάρδας

Ζακυνθιακός – Μανδραϊκός

Ερμής Κιβερίου – Αιολικός

Ρεπό: Πανελευσινιακός

 

10η Αγωνιστική / 25η Αγωνιστική

Κύμη – Αχαϊκή

Παναργεικός – Αστέρας Μαγούλας

Παναρκαδικός – Βύζας Μεγάρων

Καλαμάτα – Δόξα Μανολάδας

ΠΑΟ Λουτρακίου – Ζακυνθιακός

Μανδραϊκός – Ερμής Κιβερίου

Πανελευσινιακός – Αιολικός

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

 

11η Αγωνιστική / 26η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Αστέρας Μαγούλας

Βύζας Μεγάρων – Κύμη

Δόξα Μανολάδας – Παναργεικός

Ζακυνθιακός – Παναρκαδικός

Ερμής Κιβερίου – ΠΑΟ Λουτρακίου

Αιολικός – ΠΑΟ Βάρδας

Πανελευσινιακός – Μανδραϊκός

Ρεπό: Καλαμάτα

 

12η Αγωνιστική / 27η Αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Αχαϊκή

Αστέρας Μαγούλας – Δόξα Μανολάδας

Κύμη – Ζακυνθιακός

Παναρκαδικός – Ερμής Κιβερίου

Καλαμάτα – Αιολικός

ΠΑΟ Λουτρακίου – Πανελευσινιακός

ΠΑΟ Βάρδας – Μανδραϊκός

Ρεπό: Παναργειακός

 

13η Αγωνιστική / 28η Αγωνιστική

Αχαϊκή – Δόξα Μανολάδας

Ζακυνθιακός – Βύζας Μεγάρων

Ερμής Κιβερίου – Κύμη

Αιολικός – Παναργεικός

Πανελευσινιακός – Παναρκαδικός

Μανδραϊκός – Καλαμάτα

ΠΑΟ Βάρδας – ΠΑΟ Λουτρακίου

 

14η Αγωνιστική / 29η Αγωνιστική

Ζακυνθιακός – Αχαϊκή

Βύζας Μεγάρων – Ερμής Κιβερίου

Αστέρας Μαγούλας – Αιολικός

Κύμη – Πανελευσινιακός

Παναργεικός – Μανδραϊκός

Παναρκαδικός – ΠΑΟ Βάρδας

Καλαμάτα – ΠΑΟ Λουτρακίου

Ρεπό: Δόξα Μανολάδας

 

15η Αγωνιστική / 30ή Αγωνιστική

Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός

Αιολικός – Δόξα Μανολάδας

Πανελευσινιακός – Βύζας Μεγάρων

Μανδραϊκός – Αστέρας Μαγούλας

ΠΑΟ Βάρδας – Κύμη

ΠΑΟ Λουτρακίου – Παναργεικός

Καλαμάτα – Παναρκαδικός

Ρεπό: Αχαϊκή

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 4ου ομίλου:

1η αγωνιστική /13η αγωνιστική

Γιούχτας – Τριγλία Ραφήνας

Αστέρας Βάρης – Γλυφάδα

Ιωνικός – Αναγέννηση Ιεράπετρας

Κισσαμικός – Νέα Ιωνία

Ηρόδοτος – Εθνικός Πειραιά

Ηλυσιακός – Ατρόμητος Πειραιά

Κηφισιά – ΠΑΟ Κρουσσώνα

 

2η αγωνιστική / 14η αγωνιστική

Αστέρας Βάρης - Γιούχτας

Τριγλία Ραφήνας - Ιωνικός

Γλυφάδα - Κισσαμικός

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ηρόδοτος

Νέα Ιωνία - Ηλυσιακός

Εθνικός Πειραιά - Κηφισιά

Ατρόμητος Πειραιά - ΠΑΟ Κρουσσώνα

 

3η αγωνιστική / 15η αγωνιστική

Γιούχτας - Ιωνικός

Κισσαμικός - Αστέρας Βάρης

Ηρόδοτος - Τριγλία Ραφήνας

Ηλυσιακός - Γλυφάδα

Κηφισιά - Αναγέννηση Ιεράπετρας

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Νέα Ιωνία

Ατρόμητος Πειραιά - Εθνικός Πειραιά

 

4η αγωνιστική / 16η αγωνιστική

Κισσαμικός - Γιούχτας

Ιωνικός - Ηρόδοτος

Αστέρας Βάρης - Ηλυσιακός

Τριγλία Ραφήνας - Κηφισιά

Γλυφάδα - ΠΑΟ Κρουσσώνα

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ατρόμητος Πειραιά

Νέα Ιωνία - Εθνικός Πειραιά

 

5η αγωνιστική / 17η αγωνιστική

Γιούχτας - Ηρόδοτος

Ηλυσιακός - Κισσαμικός

Κηφισιά - Ιωνικός

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Αστέρας Βάρης

Ατρόμητος Πειραιά - Τριγλία Ραφήνας

Εθνικός Πειραιά - Γλυφάδα

Νέα Ιωνία - Αναγέννηση Ιεράπετρας

 

6η αγωνιστική / 18η αγωνιστική

Ηλυσιακός - Γιούχτας

Ηρόδοτος - Κηφισιά

Κισσαμικός - ΠΑΟ Κρουσσώνα

Ιωνικός - Ατρόμητος Πειραιά

Αστέρας Βάρης - Εθνικός Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας - Νέα Ιωνία

Γλυφάδα - Αναγέννηση Ιεράπετρας

 

7η αγωνιστική / 19η αγωνιστική

Γιούχτας - Κηφισιά

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Ηλυσιακός

Ατρόμητος Πειραιά - Ηρόδοτος

Εθνικός Πειραιά - Κισσαμικός

Νέα Ιωνία - Ιωνικός

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Αστέρας Βάρης

Γλυφάδα - Τριγλία Ραφήνας

 

8η αγωνιστική / 20η αγωνιστική

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Γιούχτας

Κηφισιά - Ατρόμητος Πειραιά

Ηλυσιακός - Εθνικός Πειραιά

Ηρόδοτος - Νέα Ιωνία

Κισσαμικός - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Ιωνικός - Γλυφάδα

Αστέρας Βάρης - Τριγλία Ραφήνας

 

9η αγωνιστική / 21η αγωνιστική

Γιούχτας - Ατρόμητος Πειραιά

Εθνικός Πειραιά - ΠΑΟ Κρουσσώνα

Νέα Ιωνία - Κηφισιά

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Ηλυσιακός

Γλυφάδα - Ηρόδοτος

Τριγλία Ραφήνας - Κισσαμικός

Ιωνικός - Αστέρας Βάρης

 

10η αγωνιστική / 22η αγωνιστική

Εθνικός Πειραιά - Γιούχτας

Ατρόμητος Πειραιά - Νέα Ιωνία

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Αναγέννηση Ιεράπετρας

Κηφισιά - Γλυφάδα

Ηλυσιακός - Τριγλία Ραφήνας

Ηρόδοτος - Αστέρας Βάρης

Κισσαμικός - Ιωνικός

 

11η αγωνιστική / 23η αγωνιστική

Γιούχτας - Νέα Ιωνία

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Εθνικός Πειραιά

Γλυφάδα - Ατρόμητος Πειραιά

Τριγλία Ραφήνας - ΠΑΟ Κρουσσώνα

Αστέρας Βάρης - Κηφισιά

Ιωνικός - Ηλυσιακός

Ηρόδοτος - Κισσαμικός

 

12η αγωνιστική / 24η αγωνιστική

Αναγέννηση Ιεράπετρας - Γιούχτας

Νέα Ιωνία - Γλυφάδα

Εθνικός Πειραιά - Τριγλία Ραφήνας

Ατρόμητος Πειραιά - Αστέρας Βάρης

ΠΑΟ Κρουσσώνα - Ιωνικός

Κηφισιά - Κισσαμικός

Ηλυσιακός - Ηρόδοτος

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

Πώς το πιο πολυτελές πάρτι του πλανήτη κατέληξε σε φιάσκο

Ένας 24χρονος Ελληνοαμερικάνος έκανε τα πλουσιόπαιδα να κλαίνε στις Μπαχάμες και το Netflix το κάνει ντοκιμαντέρ.

Κάψιμο λίπους με αλτήρες: Απλά, δυνατά, αποτελεσματικά

Μια προπόνηση που ζητάει από σένα 35 λεπτά τη μέρα και σου ανταποδίδει ένα αρμονικά γραμμωμένο σώμα.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ