ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Χατζηγιοβάνης: "Είναι δύσκολη περίοδος, κάτι πρέπει να αλλάξει"

Ο Χατζηγιοβάνης σουτάρει στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣ Γιάννινα για το Κύπελλο Ελλάδας.
Ο Χατζηγιοβάνης σουτάρει στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΠΑΣ Γιάννινα EUROKINISSI SPORTS

Ο Τάσος Χατζηγιοβάνης μετά από τον αποκλεισμό του Παναθηναϊκού από το Κύπελλο Ελλάδας τόνισε ότι η ομάδα του διανύει μία δύσκολη περίοδο και κάτι πρέπει να αλλάξει.

Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε 1-2 από τον ΠΑΣ Γιάννινα και αποκλείστηκε από το Κύπελλο Ελλάδας. Μετά από το τέλος της αναμέτρησης, ο Τάσος Χατζηγιοβάνης μίλησε στην Cosmote TV για μία δύσκολη και η ομάδα του θα πρέπει δουλέψει σκληρά, ώστε να αλλάξει κάτι.

Αναλυτικά η δήλωση του Χατζηγιοβάνη:

"Τι πήγε λάθος; Δεν μπορώ να πω ότι δεν είχαμε ευκαιρίας. Δεν ήμασταν όμως αποτελεσματικοί. Όταν στο 9ο λεπτό έχεις δεχθεί δύο γκολ, πρέπει να βάλεις τέσσερα και δεν είναι κάτι εύκολο. Είμαστε στεναχωρημένοι, θέλαμε να πάμε στον τελικό του Κυπέλλου.

Είναι δύσκολη περίοδος. Πρέπει να δουλέψουμε σκληρά, ο καθένας με τον εαυτό του. Δεν δείχνουμε καλή εικόνα και κάτι πρέπει να αλλάξει".

Photo credits: Eurokinissi