VIRAL

Αχμάτ Γκρόζνι - Σότσι: Διακόπηκε προσωρινά το ματς λόγω "εισβολής" φιδιού

Η παρουσία φιδιού στον αγωνιστικό χώρο διέκοψε προσωρινά το Αχμάτ Γκρόζνι - Σότσι PRINT SCREEN TWITTER: DANNY ARMSTRONG

Η αναμέτρηση της Αχμάτ Γκρόζνι με τη Σότσι για τη 2η αγωνιστική του ρωσικού πρωταθλήματος διακόπηκε για λίγα λεπτά, λόγω της παρουσίας φιδιού στον αγωνιστικό χώρο. (VIDEO)

Ένας απρόσκλητος επισκέπτης εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης της 2ης αγωνιστικής του ρωσικού πρωταθλήματος μεταξύ των Αχμάτ Γκρόζνι και Σότσι.

Συγκεκριμένα, μόλις στο 7ο λεπτό του παιχνιδιού εντοπίστηκε η ύπαρξη ενός φιδιού στον αγωνιστικό χώρο, με αποτέλεσμα να προκληθεί μία ολιγόλεπτη αναστάτωση, που οδήγησε στην προσωρινή διακοπή του αγώνα.

Στη συνέχεια το φίδι απομακρύνθηκε από το γήπεδο και το ματς συνεχίστηκε, με την Αχμάτ Γκρόζνι να γνωρίζει τελικά την ήττα με 2-1 από τη Σότσι.