LA LIGA

Τα γκολ στο Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε το Clasico αφού ο Ράμος απάντησε στο 90' στο γκολ του Λουίς Σουάρες. Δείτε τα γκολ με τα οποία διαμορφώθηκε το τελικό 1-1. (VIDEOS)

Στο 1-1 έμειναν Μπαρτσελόνα και Ρεάλ Μαδρίτης στο Clasico. Οι Καταλανοί προηγήθηκαν στο σκορ στο 53ο λεπτό, αλλά οι Μαδριλένοι έφυγαν με το βαθμό της ισοπαλίας χάρη στο τέρμα του Ράμος.

H Μπαρτσελόνα πήρε το προβάδισμα στο Clasico με τη Ρεάλ Μαδρίτης χάρη σε γκολ του Λουίς Σουάρες στο 53ο λεπτό. Ο Νεϊμάρ εκτέλεσε το φάουλ από πλάγια θέση κι ο Ουρουγουανός με καρφωτή κεφαλιά νίκησε τον Κέιλορ Νάβας για το 1-0.

Το τέρμα του Σουάρες

Η Ρεάλ στα τελευταία λεπτά πίεσε και δικαιώθηκε από μία στημένη φάση. Ο Μόντριτς εκτέλεσε το φάουλ και ο Ράμος με κεφαλιά έκανε το τελικό 1-1 στο 90'.

Το γκολ του Ράμος που έκανε το 1-1