Ολυμπιακός - Μπάγερν: Η γκολάρα του Τολισό για το 1-3

Ο Κορεντέν Τολισό με απίθανο σουτ διεύρυνε (1-3) το προβάδισμα της Μπάγερν στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Ολυμπιακό για την τρίτη αγωνιστική των ομίλων του Champions League. (VIDEO)

Οι ερυθρόλευκοι δεν χάρηκαν πολύ το προβάδισμά τους καθώς 11 λεπτά μετά το γκολ του Μαροκινού, η ομάδα του Μονάχου έκανε το 1-1 με τον Ρόμπερτ Λεβαντόβσκι. Ο 31χρονος Πολωνός επιθετικός πέτυχε και δεύτερο γκολ, δίνοντας το προβάδισμα στους Βαυαρούς.

Μετά από το κόρνερ του Φιλίπε Κουτίνιο στο 62ο λεπτό επικράτησε σύγχυση στην περιοχή του Ολυμπιακού και η μπάλα έφτασε στον Λεβαντόβσκι,  ο οποίος βρήκε τον τρόπο να νικήσει τον Ζοζέ Σα. Η Μπάγερν έκανε το 1-3 με γκολάρα του Κορεντέν Τολισό. Δείτε το γκολ του 25χρονου Γάλλου: